میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 27 خرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/02/25 - 17:18
  • 653
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z5Ra

کسب رتبه یک مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان براساس استانداردهای ملی اعتبار بخشی وزارت بهداشت

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از کسب رتبه یک مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان براساس استانداردهای ملی اعتبار بخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عباس آزادی اظهار داشت: در پی بازدیدهای اعتبار بخشی بیمارستانی توسط ارزیابان ارشد وزارت بهداشت از بیمارستان شهید بهشتی، این مرکز موفق به کسب امتیاز درجه یک از سوی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی براساس استانداردهای ملی اعتبار بخشی شد.

وی افزود: این موفقیت بزرگ حاصل تلاش شبانه روزی و بی وقفه کلیه پرسنل حوزه ستادی معاونت درمان و مرکز آموزشی درمانی بیمارستانی شهید بهشتی است.

 دکتر آزادی تصریح کرد: اهمیت کسب این موفقیت در این است که هر چه درجه و رتبه اعتباری بیمارستان بالاتر باشد، مبین این است که خدمات رسانی به بیماران به نحوه مطلوب انجام گرفته و این امر مهم علیرغم وجود برخی مشکلات، با همت جمعی کلیه پرسنل تلاشگر و دلسوز این مجموعه، به تحقق پیوست.

وی اظهار امیدواری کرد: همچنان در جهت ارتقای کیفیت خدمات درمانی به مراجعان، ارتقای نظام مدیریت اطلاعات بیمارستانی، افزایش بهره وری در مدیریت بیمارستان‌ و با توجه به منشور حقوق بیمار و سایر ملاحظات اخلاقی بتوانیم با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، موجب شویم در حیطه خدمات بهداشتی و درمانی بیش از پیش موفق باشیم.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,درمان
  • کد خبر : 14540
کلمات کلیدی
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین