میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 05 مهر 1402

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/03/02 - 14:10
  • 486
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZbSa
به همت خیرین سلامت:

دو پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی 115 در کاشان ساخته می شود

رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از عملیات عمرانی ساخت دو پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی 115 به همت خیرین سلامت در آغاز دهه کرامت در این شهرستان خبر داد.

دکتر علیرضا مفرح در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به ضرورت احداث پایگاه‌های اورژانس به عنوان یکی از ضروری ترین مراکز ارائه خدمات درمانی پیش بیمارستانی به مدجویان در تمام دنیا گفت: با عنایت به نیاز سنجی انجام شده بر اساس شاخص جمعیتی در حوزه درمان و پتانسیل خیرین موجود در منطقه توافق نامه ای با موضوع دو پایگاه جاده ای با خیرین بزرگوار منعقد گردید.

وی افزود: ساختمان یکی از پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی 115 در سه راهی مرق و سادیان و ساختمان دیگر در روستای قهرود ساخته خواهد شد.

دکتر مفرح تصریح کرد: ساختمان پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی 115 در سه راهی مرق و سادیان به همت خیر سلامت آقای عباس رضایی سادیانی با زیربنای حدود 200 مترمربع احداث، تکمیل و تحویل دانشگاه خواهد گردید.

وی اظهار کرد: ساختمان پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی 115 روستای قهرود با مشارکت شورای اسلامی، دهیاری و جمعی از خیرین سلامت این روستا با زیربنای حدود 400 مترمربع احداث، تکمیل و تحویل دانشگاه خواهد گردید.

شایان ذکر است: انجام اقدامات اداری و عمرانی این دو پروژه در دستور کار اولویت های اجرایی دانشگاه قرار گرفت.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,ریاست,اخبار مهم
  • کد خبر : 14603

تصاویر

دو پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی 115 در کاشان ساخته می شود
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین