میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 04 خرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/06/28 - 09:10
  • 438
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
  • /Z7az

کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه برگزار شد

کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و سایر اعضا یکشنبه ۲۶ شهریور ماه در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اعظم باقری معاون فرهنگی و دانشجویی گفت: مسئله حفظ جمعیت جوان یک مسئله مهم جهانی می باشد در این راستا در سطح دانشگاه می تواند سیاستگذاری هایی در جهت تولید محتواهای فرهنگی و علمی برای این مهم داشته باشد و دانشجویان و همکاران دانشگاه را در خصوص ترویج ازدواج و فرزندآوری ترغیب نماید.
 
وی گفت: از مهم ترین مصوبات این جلسه کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت می توان به پیگیری جهت افزایش سقف وام های دانشجویی از طریق وزاتخانه و پیشنهاد برگزاری اردوی مشهد برای دانشجویان متأهل دارای فرزند اشاره کرد.
 
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه افزود: تابستان امسال به همت بسیج دانشجویی اردوی جهادی با محوریت جوانی جمعیت و ایران جوان برگزار شد و در سال تحصیلی جاری نیز کرسی های آزاد اندیشی با تأکید بر ازدواج دانشجویی و فرزند آوری برگزار می گردد.
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,جوانی جمعیت
  • کد خبر : 103519

تصاویر

کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه برگزار شد کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه برگزار شد کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه برگزار شد کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه برگزار شد کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه برگزار شد
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین