میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 04 خرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1403/02/25 - 11:14
  • 352
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZraR
به مناسبت دهه کرامت و هفته جوانی جمعیت؛

همایش پیاده روی همگانی پرسنل دانشگاه برگزار شد

به همت امور بانوان و با همکاری معاونت بهداشتی و معاونت فرهنگی دانشجویی و به مناسبت دهه کرامت و هفته جوانی جمعیت همایش پیاده روی صبح روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری در جاده سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،، دکتر طاهره مازوچی مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه ضمن عرض تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها و امام رضا علیه السلام گفت: برای ما باعث افتخار است که حرم شریف این دو بزرگوار در کشور ما ایران است.

 

دکتر مازوچی افزود: اولین روز از ماه ذی‌القعده تولد حضرت معصومه(س) است که روز دختر نامگذاری شده و یازدهم همان ماه تولد امام رضا(ع) است. این ایام، ایام خوشحالی است و بهانه‌ای برای خواستن حاجت از خدا و واسطه قرار دادن معصومین و محبوبین پیش خداست.

 

مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه در ادامه سخنان خود با اشاره به هفته جوانی جمعیت از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت اظهار داشت: شعار امسال هفته جوانی جمعیت “سهم من در جوانی ایران” است .

 

وی خاطر نشان کرد: هفته ملی جوانی جمعیت از لحاظ علمی اهمیت بسیار زیادی دارد و لازم است همه ما به عنوان سفیر برای حل مشکل پیری جمعیت بکوشیم و جوانان این مملکت را آگاه سازیم.

 

این همایش با برگزاری مسابقات مفرح ورزشی و جوانی جمعیت همراه بود که در پایان به برندگان مسابقه جوایزی اهدا شد.

 

گفتنی است در این مراسم معاون بهداشتی دانشگاه دکتر مهدی دلاوری، مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه دکتر طاهره مازوچی، مسئول روابط عمومی دانشگاه حسن صفری و جمعی از مدیران و کارکنان دانشگاه حضور داشتند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,دانشجویی فرهنگی,بهداشت
  • کد خبر : 129530

تصاویر

کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین