میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 04 خرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1403/02/26 - 07:37
  • 211
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZNaR

دیدار فرماندار آران و بیدگل با رئیس دانشگاه

جلسه رئیس دانشگاه با فرماندار آران و بیدگل با حضور جمعی از مدیران دانشگاه و خیرین شهرستان آران و بیدگل در مورخ 25 اردیبهشت سال 1403 در سالن شهید دکتر زارع ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،دکتر کورش ساکی در این دیدار ضمن تبریک دهه کرامت، در زمینه وضعیت بهداشت و درمان در شهرستان آران و بیدگل سخنانی را بیان کرد.

 

رئیس دانشگاه در ادامه گفت:  با توجه به تقسیمات کشوری استان اصفهان دارای 2 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کاشان می باشد که دانشگاه علوم پزشکی کاشان در شمال استان به صورت مستقل و شهرهای همجوار را نیز تحت پوشش خود قرار داده است.

 

دکتر  کورش ساکی ، بر پیگیری خواسته ها و دغدغه های اعلام شده از جمله تکمیل پروژه بیمارستان امام حسن (ع) را تاکید کرد.

 

در ادامه جلسه، دکتر رضایی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مجموعه کادر درمان، بر اهمیت ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جهت آسایش و رفاه شهروندان تأکید کرد.

 

دکتر رضایی همچنین تحقق عدالت در سلامت و توسعه سلامت جامعه را از مهمترین رویکردهای دولت سیزدهم دانست و افزود: "ارتقای سطح سلامت و بهداشت جامعه در گرو تلاش همگانی و احساس مسئولیت آحاد مردم، بویژه مسئولین و دست اندرکاران است."

 

گفتنی است که این جلسه با هدف بررسی چالش‌ها و ارائه راهکار برای ارتقای سطح بهداشت و درمان در شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,ریاست
  • کد خبر : 129550

تصاویر

کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین