میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 27 خرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/06/13 - 09:55
  • 1179
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZE6z

دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول کشوری در کارگروه پاسخگویی اجتماعی و عدالت آموزشی را به دست آورد

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: این دانشگاه با کسب امتیاز کامل در کارگروه پاسخگویی اجتماعی و عدالت آموزشی، رتبه اول کشوری را به کلان منطقه آمایشی هفت اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید مهدی رسولی منش افزود: در راستای تحقق و اجرای برنامه جامع عدالت – تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی، کلان منطقه آمایشی هفت موفق به کسب بالاترین امتیاز (82از 100) و حائز رتبه اول کشوری شدند.

وی، با اشاره به اینکه کلان منطقه آمایشی هفت شامل دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، کاشان، یزد و شهرکرد است، تصریح کرد: برنامه جامع عدالت- تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی، سند راهبردی و یکی از برنامه های کلیدی و محوری وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی وحوزه معاونت آموزشی است که در قالب 10کارگروه به کلان مناطق 10 گانه آمایشی کشور ابلاغ و واگذار شده است.

دکتر رسولی منش یادآور شد: مسئولیت دوکارگروه پاسخگویی اجتماعی و عدالت آموزشی و توسعه آموزش و فناوری های نوین یادگیری بر عهده دانشگاه علوم پزشکی کاشان در کلان منطقه آمایشی هفت می باشد‌.

وی، این دستاورد مهم و موفقیت بزرگ را تبریک عرض نموده و از زحمات بی دریغ و خالصانه مدیر وهمکاران شاغل در مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی، مسئولین، دبیران و اعضای کارگروه های مربوطه تشکر کرد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,آموزشی,اخبار مهم
  • کد خبر : 103322
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین