میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 06 مهر 1402

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1401/09/03 - 13:13
  • 742
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /ZLc
رئیس دانشگاه عنوان کرد:

خیران صالحات و باقیات دائمی به یادگار می‌گذارند

 رئیس دانشگاه در بازدید از مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی اظهار داشت: خیران صالحات و باقیات دائمی به یادگار می‌گذارند...

  رئیس دانشگاه در بازدید از مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی اظهار داشت: خیران صالحات و باقیات دائمی به یادگار می‌ گذارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر کورش ساکی، در این بازدید که روز چهارشنبه مورخ 1401/9/2 با حضور نماینده ویژه رئیس مجلس در شهرستان کاشان و آران و بیدگل، فرماندار ویژه کاشان و جمعی از مسئولین دانشگاه و شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم به انفاق مال تاکید کرد، افزود: هر کس بخشی از مال خود را انفاق کند خداوند در قبال این اقدام پاداش بسیاری به او می‌ دهد.

وی تصریح کرد: در حقیقت خیرین نیکوکار حوزه سلامت با مشارکت در اجرای طرح‌ ها و پروژه‌ ها و تجهیز بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی این دانشگاه، در نزد خداوند متعال شایستگی ویژه‌ ای پیدا کرده‌ اندکه سرمایه خود را در یکی از بهترین راه‌ های ممکن هزینه می‌ کنند.

دکتر ساکی، تلاش خیرین گرامی در راه رضای حق تعالی و بدون منت برای سلامتی انسان‌ ها را بسیار ارزشمند برشمرد و گفت: هنگامی که فردی با نیّت خیرخواهانه مبادرت به انجام فعالیتی عام المنفعه برای رفاه جامعه می‌ کند، شکی نیست که آثار این عمل خداپسندانه برای سال‌ های متمادی در جامعه باقی می‌ ماند، بنابراین چنین اقداماتی باید مورد حمایت جدی مدیران و مسئولان قرار گیرد.

رئیس دانشگاه در ادامه، خواستار تعامل هر چه بیشتر خیرین در راستای کمک به حوزه سلامت منطقه کاشان شد.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان نیز در این جلسه، با اشاره به حجم بالای پذیرش و بستری بیماران در این مرکز که جزء یکی از برزگترین بیمارستان‌ های استان اصفهان می‌ باشد گفت: این حجم از بستری بیماران به مرور زمان باعث فرسودگی تجهیزات و خستگی پرسنل می‌ شود که می‌ طلبد خیرین گرامی در جهت ارائه خدمات بهتر درمانی به بیماران، مسئولین دانشگاه و این مرکز را یاری نمایند.

دکتر مسعود فرزادفر تصریح کرد: توسعه فضای فیزیکی بیمارستان و افزایش خدمات و رشته‌ های درمانی در این مرکز، نیازمند توسعه و افزایش تجهیزات بروز و با کیفیت است که خیرین گرامی می‌ توانند در این راستا کمک شایانی را همچون گذشته به مجموعه درمانی شهرستان داشته باشند.

دکتر محمد شریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و جواد نائینی نماینده ویژه رئیس مجلس در شهرستان کاشان و آران و بیدگل نیز در این بازدید، ضمن تقدیر از خیرین گرامی، آمادگی خود را در راستای کمک به مجموعه بهداشت درمان شهرستان بیان کردند.

لازم به ذکر است: در پایان این جلسه مقرر شد با حمایت‌ ها و مشارکت خیرین گرامی، یک دستگاه پمپاژ قلب برای استفاده در اتاق عمل قلب این مرکز خریداری و در اختیار این بیمارستان شهید دکتر بهشتی قرار بگیرد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,درمان,اخبار مهم
  • کد خبر : 2951

تصاویر

کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین