میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 02 مرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1403/04/12 - 13:08
  • 434
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZFBS

خدمات رفاهی در انگیزش کارکنان دانشگاه موثر است

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، از استقبال گسترده کارکنان این دانشگاه از خدمات رفاهی، به ویژه مهمانسراهای طرف قرارداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر نجات خیری پور با اشاره به آمار استفاده از این مهمانسراها در سال گذشته و سال جاری، گفت: در سال گذشته، 63 خانواده از مهمانسرای مشهد، 33 خانواده از مهمانسرای نیاسر و 203 خانواده از مهمانسرای قمصر استفاده کرده‌اند.

 

وی گفت همچنین در ابتدای سال جاری نیز، شاهد استقبال 27 خانواده از مهمانسرای مشهد، 78 خانواده از مهمانسرای قمصر و 14 خانواده از مهمانسرای نیاسر بوده‌ایم.

 

دکتر خیری پور با بیان اینکه امسال برای اولین بار، از مهمانسرای شهر قلعه رودخانه در استان گلستان نیز استفاده شده است، اظهار داشت: از اردیبهشت ماه تاکنون، 27 خانواده از این مهمانسرا بهره‌مند شده‌اند.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، در ادامه به نقش خدمات رفاهی در انگیزش کارکنان اشاره کرد و گفت: وجود اینگونه خدمات، در افزایش انگیزه و روحیه کارکنان و همچنین ارتقای سطح رفاه آنها موثر است.

 

وی گفت:علاقه‌مندان به استفاده از مهمانسراهای طرف قرارداد دانشگاه، می‌توانند با مراجعه به سامانه کارمند، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. برای این منظور، پس از ورود به سامانه و رفتن به قسمت "تسهیلات اقامتی و سیاحتی"، گزینه "ثبت درخواست" را انتخاب کرده و پس از مطالعه راهنما، درخواست رزرو مهمانسرای مورد نظر خود را ثبت کنند.

 

در حال حاضر، مهمانسرای مشهد به صورت دوره‌های 4 شب و مهمانسرای گیلان به صورت دوره‌های 3 شب برنامه‌ریزی شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با سامانه کارمند یا اداره رفاه دانشگاه تماس حاصل نمایید.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,توسعه
  • کد خبر : 131196
کلمات کلیدی
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین