میز خدمت الکترونیکی

امروز : 07 آذر 1401

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • تاریخ انتشار : 1401/09/02 - 09:58
  • تعداد بازدید : 132
  • تعداد بازدیدکننده : 126
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zzc
مسئول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کل کشور در دانشگاه:

حوادث اخیر در کشور خارج از مرزها توسط استکبار جهانی برنامه ریزی شده است

مسئول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کل کشور اظهار داشت: حوادث اخیر در کشور خارج از مرزها توسط استکبار جهانی برنامه ریزی شده است...

مسئول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کل کشور اظهار داشت: حوادث اخیر در کشور خارج از مرزها توسط استکبار جهانی برنامه ریزی شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سردار عظیم ابراهیم پور، در مراسم دومین «گردهمایی فرزندان ایران متولد ۵۸» روز دوشنبه مورخ ۳۰/۸/۱۴۰۱ در آمفی تئاتر دانشکده پزشکی برگزار شد، گفت: این ملت با دشمنی قسم خورده روبرو است که به دنبال نا امنی در مهین عزیزمان ایران هستند.
وی، با اشاره به حوادث اخیر در کشور و همچنین برخی از هیجانات دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی افزود: قشر جوان در کشور در خصوص تحلیل این حوادث باید هوشیارتر نسبت به گذشته عمل نماید زیرا دشمن با زیرکی در پس پرده این حوادث مشغول هدف گذاری است.
مسئول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در ادامه، به روایت گری و روشنگری در باب تقابل همیشگی حق و باطل، جایگاه نظام اسلامی در دنیا، تبین نظام نوین جهانی از نگاه رهبری و وظیفهٔ دانشجوی انقلابی در قبال نظام اسلامی پرداخت.
لازم به ذکر است: دومین «گردهمایی فرزندان ایران متولد ۵۸» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه و با حضور رئیس دانشگاه، روسای دانشگاه‌های منطقه کاشان، اساتید و دانشجویان به مناسبت گرامیداشت یاد شهدای امنیت و بررسی اتفاقات اخیر برگزار شد.
این گزارش حاکیست: در این نشست، از رتبه‌های برتر فعالیت‌های رده‌های بسیج دانشجویی در جشنواره مالک اشتر تقدیر گردید و دانشجویان سرود حماسی «حکم جهاد» را به صورت دست جمعی هم خوانی کردند.
لازم به ذکر است: در ادامه این مراسم با قرعه کشی، به ۱۷ نفر از شرکت کنندگان کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعطا گردید.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,ریاست
  • کد خبر : 2941
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین