میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 04 خرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/06/27 - 15:44
  • 287
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z1az

جلسه هم اندیشی برنامه ریزی و هماهنگی فعالیت مبلغین و کارشناسان مذهبی در دانشگاه برگزار شد

جلسه هم اندیشی برنامه ریزی و هماهنگی فعالیت مبلغین و کارشناسان مذهبی با هدف اثرگذاری بیشتر در خوابگاه های دانشجویی و محیط دانشگاه در سال تحصیلی جدید با حضور مسئول و مدیران دفتر نهاد رهبری دانشگاه و مبلغین و کارشناسان مذهبی در دفتر نهاد رهبری روز دوشنبه 27/06/1402 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه در این نشست، بر ضرورت توجه به آیین نامه فرهنگی و انظباطی دانشگاه علوم پزشکی تأکید کرد و خواستار توجه جدی به آسیب های متوجه دانشجویان جدید الورود شد.

حجت الاسلام و المسلمین عباس ابن علی، با اشاره به اینکه بیشتر جمعیت دانشگاه را بانوان تشکیل می دهند، افزود: حل مسائل بانوان با همکاری بانوان و کارشناسان خواهر بهتر انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی ظرفیت استفاده از مبلغین در محیط خوابگاه های دانشجویی و دانشگاه جهت حل مسائل فرهنگی و مذهبی دانشجویان با همکاری کارشناسان و متخصصان مشاوره دارد و بایستی از این ظرفیت بیشتر بهره مند شد.

لازم به ذکر است: در ادامه جلسه، مبلغین به بیان دیدگاه ها و تجربیات حضور در خوابگاه های دانشجویی پرداخت.

اعضای دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، نیز به بیان مسائل و موارد مربوط به حضور مبلغین در خوابگاه های دانشجویی پرداخت.

پرهیز از موازی کاری توسط مبلغین، برگزاری جلسات ماهانه جهت بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان، تلاش و برنامه ریزی جهت وساطت در امر ازدواج دانشجویی و اختصاص هر خوابگاه یا یک مکان خاص به یک مبلغ از جمله مواردی بود که جهت بهره گیری و عملکرد بیشتر توسط مبلغین مطرح شد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,ریاست
  • کد خبر : 103513
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین