میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 02 مرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1403/04/18 - 12:56
  • 304
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z6DS

برگزاری مراسم کلنگ زنی مسجد بیمارستان شهید بهشتی

همزمان با اولین روز از ماه محرم، مراسم کلنگ زنی مسجد بیمارستان شهید بهشتی با حضور جمعی از مسئولین و خیرین در محوطه این بیمارستان در مورخ 17 تیرماه سال 1403برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید سعید حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان،دکتر ساکی رئیس دانشگاه ، حجت الاسلام ابن علی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه و جمعی از مسئولین و خیرین حضور داشتند.

 

دکتر ساکی رئیس دانشگاه در این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، از ساخت مسجد در این مرکز با زیربنای 250 متر مربع و با کمک و یاری خیرین گرامی خبر داد.

 

وی با اشاره به مشکلاتی که در فضای نمازخانه این مرکز وجود دارد، افزود: مسجدی که در این مرکز ساخته می‌شود، با مشارکت خیرین ساخته و تجهیز خواهد شد تا بتوان با کمک آنها، مسجدی مجهز و در شأن مردم و بیماران و پرسنل این مرکز و بیمارستانهای مجاور باشد.

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان نیز در این مراسم ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش گفت: محبوب‌ترین مکان در شهرها مساجد هستند و هر قدمی که بسوی مسجد برداشته می شود هفتادهزار حسنه برای هر قدم برای آن فرد ثبت خواهد شد.

 

حجت الاسلام، سید سعید حسینی به برکات کسانی که در ساخت مساجد مشارکت می‌کنند اشاره نموده و افزودند: امیدواریم با ساخت این مسجد در این مرکز، مکانی برای آرامش روحی و روانی برای بیماران و همراهان آنها فراهم شود.

 

دکتر سید رامین مدنی سرپرست بیمارستان شهید بهشتی نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از میزان فضای‌های درمانی و آموزشی در این مرکز و بیان خدماتی که به بیماران ارائه می‌شود، گفت: لزوم ساخت مکان‌های فرهنگی - معنوی همچون مسجد، مراکز رفاهی، همراه سرای بیماران و ... در این مرکز از برنامه‌های مسئولین این بیمارستان است که امیدواریم با کمک خیرین گرامی و محترم بتوانیم این مکان‌ها هر چه زودتر ساخته شوند.

 

در پایان این مراسم با حضور مسئولین حاضر، مراسم کلنگ زنی  انجام گردید.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه
  • کد خبر : 131277

تصاویر

کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین