میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 02 مرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1403/04/20 - 11:10
  • 192
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
  • /ZBDS

بازدید وزارتی از روند اجرای برنامه سلامت گوش و شنوایی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

رئیس اداره سلامت گوش و شنوایی دفتر مدیریت بیماریهای غیرواگیر، درمان و آموزش پزشکی به همراه کارشناس این اداره روز یکشنبه 17 تیرماه سال 1403 از روند اجرای برنامه غربالگری کم شنوایی و ناشنوایی نوزادان در دانشگاه علوم پزشکی کاشان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این پایش که با همراهی رئیس گروه پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیر و کارشناس برنامه شنوایی معاونت انجام شد نحوه انجام غربالگری و فرایندهای ثبت خدمات در سامانه پرونده الکترونیک سلامت در مرکز خدمات جامع سلامت اکرمیان شهرستان کاشان و کلینیک بوعلی، پایگاه سلامت مادر شبکه بهداشت و درمان شهرستان  آران و بیدگل مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر سعید محمودیان رئیس اداره سلامت گوش و مراقبت از شنوایی وزارت متبوع ضمن تشکر از تلاش‌های انجام شده در برنامه غربالگری کم شنوایی و ناشنوایی نوزادان در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کاشان  بر لزوم  ارتقا  مراقبتهای سلامت شنوایی و نظام ارجاع  در این خصوص تاکید داشت.

وی اظهار داشت که اجرای فرآیند خدمت غربالگری و تشخیص کم شنوایی وناشنوایی نوزادان در نظام سلامت زمانی  بطور کامل موفق خواهد بود که معاونت درمان، معاونت بهداشت و سایر مراکز ارائه دهنده خدمت حتی مطب ها و کلینیکهای خصوصی منطبق بر استانداردهای تعیین شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت هدفمند و هماهنگ پیش روند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,بهداشت
  • کد خبر : 131306
کلمات کلیدی

تصاویر

کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین