میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 02 اسفند 1402

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/11/21 - 07:47
  • 128
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z8rR

افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر

همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر و در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خانه بهداشت روستای اسحاق آباد با حضور جمعی از مسئولین شهرستان، دانشگاه و اهالی این روستا به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر نجات خیری پور، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این مراسم گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 462 متر مربع و زیر بنای 90 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر پانزده میلیارد ریال احداث گردیده است.

وی افزود: خانه بهداشت روستای اسحاق آباد که در سال 1368 تاسیس و فرسوده شده بود در راستای پروژه های طرح ملی محرومیت زدایی در سال 1401 ساخت آن آغاز و امروز به بهره برداری رسید.

دکتر مهدی دلاوری، معاون بهداشت و رییس مرکز بهداشت دانشگاه نیز در این آیین گفت: خانه بهداشت روستای اسحاق آباد با هدف تامین و ارتقای سطح بهداشتی مردم، خدمات مطلوب و ارزنده را به مردم عزیز این روستا ارائه می کند.

وی افزود: خدماتی مانند مراقبت از رخداد بیماری های واگیر و غیر واگیر، خدمات زنان باردار و مامایی، واکسیناسیون، مراقبت از سلامت تمامی گروه های سنی و نظارت بر بهداشت محیط روستا و همچنین بهداشت حرفه ای در کارگاه های کوچک خانگی و ... از خدمات این خانه بهداشت می باشد.

معاون بهداشت و رییس مرکز بهداشت دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: این روستا با جمعیتی بالغ بر 233 نفر و 93 خانوار در روزهای شنبه و سه شنبه با حضور پزشک در خانه بهداشت و در بقیه روزهای هفته نیز خدمات توسط بهورز ارائه می شود.

دکتر دلاوری در پایان از حمایت های ارزشمند رئیس محترم دانشگاه، کمک های معاون محترم توسعه مدیریت و تلاش های رئیس مرکز بهداشت شهرستان و همچنین کارشناسان واحد گسترش حوزه معاونت بهداشت و مرکز بهداشت در راستای ساخت، تجهیز و راه اندازی این خانه بهداشت قدردانی کرد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,بهداشت
  • کد خبر : 127175

تصاویر

کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین