میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 04 مرداد 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/06/27 - 13:57
  • 428
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZY9z
به مناسبت روز فوریت های پزشکی:

از پرسنل فوریت های پزشکی دانشگاه تقدیر شد

به مناسبت ۲۶ شهریور ماه، روز فوریت های پزشکی و اورژانس، سرپرست معاونت درمان دانشگاه به همراه سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی از زحمات پرسنل فوریت های پزشکی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون درمان دانشگاه در این مراسم، با اشاره به آیه شریف "و منْ أحْیاها فکأنّما أحْیا النّاس جمیعًا  و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است(مائده 32)" گفت: بی شک پرسنل زحمت کش اورژانس و فوریت های پزشکی پیشگامان عرصه سلامت هستند.

دکتر عباس آزادی افزود: با افزایش روند روبه رشد سوانح، حوادث و بالایا بیش از هر زمان دیگر نیاز به سطوح پیشرفته خدمات و مراقبت های پیش بیمارستانی احساس می شود و خط مقدم بودن اورژانس پیش بیمارستانی نشان دهنده جایگاه ارزشمند این عزیزان می باشد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه نیز در این بازدید، با بیان اینکه در حال حاضرکلیه اورژانس های  بیمارستانی و سایر مراکز درمانی دانشگاه نیز جهت خدمات تخصصی  تکمیلی، اورژانس های پیش بیمارستانی را یاری می رسانند، تصریح کرد: ستاد هدایت و اطلاع رسانی دانشگاه مستقر در مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیز آماده هماهنگی های لازم در زمینه اعزام بیماران می باشند.

دکتر حسین ریاحی افزود: پرسنل سختکوش و فداکار مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه با پوشش کامل جاده های اصلی و فرعی و روستاها و نیز داخل شهرهای کاشان و آران و بیدگل، خدمات تخصصی فوریت های پزشکی و اورژانس پیش بیمارستانی را به بهترین شکل به مردم و مسافران ارائه می نمایند.

لازم به ذکر است در پایان از زحمات پرسنل فوریت های پزشکی ۱۱۵ دانشگاه با اهداء لوح تقدیر و تشکر بعمل آمد.

یادآور می شود ۲۸ پایگاه اورژانس  شامل۱۱ پایگاه شهری و ۱۷پایگاه جاده‌ای در منطقه کاشان با ۴۵ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه موتورلانس «آمبولانس موتوری»، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و نزدیک به ۱۹۰ نفر نیروی عملیاتی و ستادی در اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به مردم منطقه خدمات ارائه می‌دهند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,درمان
  • کد خبر : 103511

تصاویر

کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین