میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 25 فروردین 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/12/26 - 10:21
  • 471
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZvER

گامی مهم در جهت رفع مشکلات جامعه پرستاری دانشگاه

در جلسه ای با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونت درمان و سرپرست اداره پرستاری، مصوبات مهمی در جهت رفع مشکلات جامعه پرستاری به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،  دکتر ساکی ریاست دانشگاه نیز در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرستاران، بر تعهد و اهتمام خود در جهت رفع مشکلات این قشر زحمتکش تاکید کرد.

دکتر عباس آزادی معاون درمان نیز در این جلسه بر ضرورت ارتقا و معیشت پرستاران تاکید کرد و گفت: تلاش خواهیم کرد تا با برنامه ریزی های لازم، شاهد افزایش رضایتمندی این قشر خدوم باشیم.

 علی اکبر صالحی سرپرست اداره پرستاری در این جلسه با تقدیر از توجه ریاست دانشگاه به مشکلات جامعه پرستاری، ابراز امیدواری کرد که با اجرای مصوبات این جلسه، شاهد گام های موثری در جهت رفع دغدغه های پرستاران باشیم.

گفتنی است این جلسه که به منظور بررسی دغدغه ها و مطالبات جامعه پرستاری برگزار شد، موارد ذیل مورد تصویب قرار گرفت:

تمدید طرح پرستاران کرونایی: طرح پرستارانی که در مقابله با بیماری کرونا در خط مقدم جبهه سلامت حضور داشتند، تا زمانی که در سامانه رشد امکان تمدید طرح آنها وجود داشته باشد، تمدید خواهد شد. در صورت عدم امکان تمدید طرح، این پرستاران به یکی از روش های ممکن مانند شرکتی تبدیل وضعیت خواهند شد و نیازی به مراجعه به معاونت های درمان و توسعه ندارند.

جذب نیروی شرکتی کارشناس پرستاری: با توجه به کمبود نیروی پرستاری در مراکز درمانی، فراخوان جذب نیروی شرکتی کارشناس پرستاری مورد موافقت ریاست دانشگاه قرار گرفته و مقرر شد معاونت توسعه جهت مراحل قانونی اقدام نماید.

تعلیق احکام صادره برای پرستاران معترض: با توجه به حلول ماه مبارک رمضان و در راستای ایجاد آرامش و همدلی، ریاست محترم دانشگاه با درخواست اداره پرستاری مبنی بر تعلیق احکام صادره جهت همکاران پرستار تجمع کننده مقابل ستاد دانشگاه موافقت بعمل آوردند.

اختصاص پاویون در سایت مسکونی یا خوابگاه های دانشجویی به نیروی طرحی غیر بومی: موافقت های اولیه با اختصاص پاویون در سایت مسکونی یا خوابگاه های دانشجویی جهت رفاه حال نیروی طرحی غیر بومی انجام شد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,اخبار مهم
  • کد خبر : 128736
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین