میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 25 فروردین 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/12/23 - 14:20
  • 231
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZjER
گامی مهم در ارتقای کیفیت خدمات به بیماران

راه اندازی سومین دستگاه پیشرفته سی‌آرم در بیمارستان شهید بهشتی کاشان

سرپرست بیمارستان شهید بهشتی گفت: "سومین دستگاه پیشرفته سی‌آرم (C-ARM) در بخش اتاق عمل جنرال این مرکز افتتاح و به بهره‌برداری رسید."

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید رامین مدنی ضمن اعلام این خبر گفت: با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال، سومین دستگاه پیشرفته سی‌آرم (C-ARM) در بخش اتاق عمل جنرال بیمارستان شهید بهشتی کاشان افتتاح شد.

دکتر مدنی در مورد این دستگاه و کاربردهای آن گفت: "این دستگاه به‌منظور انجام رادیوگرافی و تصویربرداری در لحظه و در حین اعمال جراحی، در اتاق عمل این بیمارستان نصب و راه‌اندازی شده است.

وی افزود: وجود این دستگاه در عمل‌های جراحی ارتوپدی، جراحی مغز و اعصاب، ارولوژی و همچنین سایر جراحی‌ها بسیار ضروری است که با نصب و راه‌اندازی این دستگاه، ضمن ارتقای کیفیت خدمات به بیماران، دقت و سرعت نیز در عمل‌های جراحی ارتقاء پیدا می‌کند."

سرپرست بیمارستان شهید بهشتی کاشان ضمن تشکر از پیگیری‌های معاون محترم درمان دانشگاه و واحد تجهیزات پزشکی این معاونت افزود: "با افتتاح این دستگاه، گامی مهم در جهت ارتقای کیفیت خدمات به بیماران و افزایش دقت و سرعت عمل‌های جراحی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان برداشته شده است. این دستگاه می‌تواند به نفع بیماران در شهرستان کاشان و مناطق اطراف باشد."

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,اخبار مهم
  • کد خبر : 128725
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین