میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 25 فروردین 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/12/27 - 13:31
  • 319
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
  • /ZcFR

تقدیر از مرکز تحقیقات مدیریت اطلاعات سلامت دانشگاه به عنوان مرکز تحقیقات برگزیده کشوری

در حاشیه جلسه هیات رئیسه دانشگاه، از رئیس و اعضای مرکز تحقیقات مدیریت اطلاعات دانشگاه برای کسب رتبه برتر و همچنین از آقای دکتر باقر فرهود به عنوان محقق برگزیده جوان در جشنواره علوم پزشکی رازی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر ساکی، رئیس دانشگاه، ضمن تبریک به اعضای مرکز و دکتر فرهود، این موفقیت‌ها را افتخار بزرگی برای دانشگاه دانست که در سایه تلاش و کوشش پژوهشگران متعهد به دست آمده است.

در ادامه این برنامه، دکتر حمیدی  معاون تحقیقات و فناوری در خصوص رتبه کسب شده و شاخص‌های مورد بررسی مانند مقالات و طرح‌های اثرگذار مرکز توضیحاتی ارائه کرد.

سپس دکتر فرزندی پور، رئیس مرکز تحقیقات، ضمن تشکر از همه اعضای مرکز، این موفقیت را مرهون تلاش همه همکاران، دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانست و گفت: با وجود برخی کمبودها، مرکز تحقیقات مدیریت اطلاعات توانسته است آهسته و پیوسته در مسیر پیشرفت قرار گیرد و این رتبه برتر را کسب کند.

در ادامه، با حضور ریاست و اعضای هیات رئیسه دانشگاه با اهدای لوح تقدیر از رئیس، اعضا، کارشناسان این مرکز و همچنین دکتر فرهود تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است که بیست و نهمین جشنواره علوم پزشکی رازی  به عنوان بزرگترین رویداد پزشکی و سلامت کشور در دوم بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,تحقیقات و فناوری,ریاست,اخبار مهم
  • کد خبر : 128775

تصاویر

تقدیر از مرکز تحقیقات مدیریت اطلاعات سلامت دانشگاه به عنوان مرکز تحقیقات برگزیده کشوری
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین