نسخه چاپي ارسال به دوستپیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت عید نوروز

به گزارش وب دا، متن کامل این پیام تبریک بدین شرح است: 

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ 

نوروز، صحیفه‌ای ملوّن از سَرزندگی و طراوت و روایتگر فرهنگ غنی سرزمین عزیزمان، ایران است که از نیاکان پاک ضمیرمان، به یادگار مانده و همه را به نو شدن و نو اندیشیدن و تفکر در قدرت لایزال پروردگار از برای تجدید حیات دعوت می‌کند و به عنوان کهن‌ترین رشته پیوند آیین و سنن گذشته با روزگار کنونی است. 

بهار، فصل روییدن است و شادابی، فصل ایمان است و شکوه جلوه خداوند، بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سرسبزی و حیات را به تلاوت نشسته است. پیام بهار، نو شدن و بازآفرینی برای انسان و طبیعت است. بهار این زبانِ رسایِ خداوندی به بشریت می‌آموزد که رمز جاودانگی و سعادت او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویایی، خلاقیت و اندیشه ورزی است. 

اینک که با لطف و عنایت خداوند به استقبال سال نو می رویم؛ هرچند سالی که گذشت همراه بود با فراز و فرود فراوان: رخدادهایی زیبا و شکوهمند که کام جان ها را شیرین کرد و وقایعی که تلخ کامی به بار آورد و داغ بردلهای هموطنان نهاد. 

و اما در حوزه سلامت؛ آنچه  درخشان و بالنده و موجبات مباهات فعالان این عرصه را فراهم آورده تعهد و خدمت بی وقفه در مسیر تامین، حفظ و ارتقای "سلامت" مردم شریف ایران اسلامی به خصوص در همه گیری ویروس کووید 19 بوده است و اگر چه کاستی ها و کمبود منابع، بسان خار مغیلان خاطر رهروان این وادی را گاهی خسته و آزرده ساخته اما ارائه خدمات به شوق کعبه رضایت خالق و مخلوق همراه با صبوری و تحمل اعضای خانواده بزرگ سلامت کشور، خاصه همکاران عزیز مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، آنان را شایسته قدردانی و ستایش نموده است. 

در راستای تامین مطالبات و نیازمندی های همکاران عزیز، اگر چه با تمام توان تلاش نموده ایم اما توفیقات نسبی حاصل شده و امیدواریم که به فضل خداوند متعال در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بیشتری در این عرصه باشیم. 

اینجانب آغاز سال 1400 هجری شمسی و فرا رسیدن بهار پرطراوت، این نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت را به اعضای محترم هیات علمی، کارمندان خدوم و پرتلاش، دانشجویان عزیز و خانواده‌های محترم آنها تبریک می‌گویم و از خداوند منان برای ایشان آرزوی سالی پربرکت همراه با نیک‌روزی، سلامتی و موفقیت مسئلت دارم و امیدوارم در سال جدید بیش از پیش در مسیر اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق اهداف دانشگاه حرکت نمائیم. 

دکتر سید علیرضا مروجی

رئیس دانشگاه

٠٨:٥٨ - پنج شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٩ / شماره : ١٥٣٥ / تعداد نمایش : 676

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: