میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 25 فروردین 1403

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/02/20 - 18:04
  • 951
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZnQa

عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان با انستیتو پرتوپزشکی نوین

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از عقد تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه با انستیتو پرتوپزشکی نوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر غلامعلی حمیدی اظهار داشت: این تفاهم نامه به ­منظور ایجاد و گسترش  همفکری و همکاری­ های علمی پژوهشی و در راستای ارتقاء تحقیقات و فناوری­ های حیطه علوم پرتویی، منعقد شد.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی کاشان با توجه به وجود اعضای هیات علمی مجرب در زمینه علوم پایه و تخصصی و پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دارای پتانسیل مرجعیت علمی در شهرستان کاشان بوده و همکاری پژوهشی و مشاوره­ای در سطح بالایی با مراکز دولتی مختلف دارد. دکتر علی اکبر اصغرزاده سرپرست دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این خصوص گفت: امضاء این تفاهم نامه با انستیتو پرتوپزشکی نوین به­عنوان یکی از مراجع رسیدگی به حوادث پرتویی و بزرگترین انسیتیتو کشور در این زمینه گامی بلند برای گسترش روابط تحقیقات و فناوری دانشگاه با صنعت و جامعه است.

عضو هیات علمی انستیتو پرتوپزشکی نوین نیز در این راستا، بر اهمیت ارتباط منسجم دانشگاه و مراجع دولتی مانند انستیتو تاکید و تصریح کرد: این انستیتو مایل است تا این ارتباط را گسترده تر کرده و بهبود بخشد.

دکتر فیروز پایروند ادامه داد: همچنین این مرکز امکان ایجاد حمایت های مالی منسجم برای طرح های پژوهشی و فناوری­ های متعدد داشته و از تمامی اعضای هیات علمی تقاضای ارائه پروپزال دارد.

وی، از این رو عقد تفاهم نامه کلی بین دانشگاه و انستیتو پرتو پزشکی نوین را قدم اصلی در انسجام این ارتباط دانست.

همچنین دکتر پایروند به اتفاق هیات همراه از آزمایشگاه های تخصصی گروه فیزیک پزشکی و آزمایشگاه جامع تحقیقات دانشگاه بازدید کردند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,پژوهشی
  • کد خبر : 14500

تصاویر

عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان با انستیتو پرتوپزشکی نوین
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین