نسخه چاپي ارسال به دوستجلسه شورای مرکزی امر به معروف و نهی از منکر و ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیته حجاب و عفاف برگزار شد

جلسه شورای مرکزی امر به معروف و نهی از منکر و ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیته حجاب و عفاف با هدف بررسی راهکارهای اجرایی شدن آیین نامه ها برگزار شد.

 

به گزارش وب دا، دکتر کورش ساکی سرپرست دانشگاه در این جلسه، ضمن تاکید بر واجب بودن مقوله امر به معروف و نهی از منکر و انجام تذکر لسانی گفت: بهترین راهکار برای اجرایی شدن آئین نامه ها، قوانین و ضوابط اخلاق و پوشش حرفه ای، عامل بودن همه اعضای جلسه است که باید در این زمینه اساتید، اعضای هیات علمی و رؤسای دانشکده ها نقش خود را ایفا کنند.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز در این جلسه، در خصوص اهمیت موضوع اخلاق و پوشش حرفه ای مطالبی را بیان نمود و بر رعایت حفظ شان و حرمت محیط های علمی، آموزشی و پژوهشی و صیانت از کرامت انسانی و شان دانشجو بر اجرایی شدن قوانین و ضوابط و آیین نامه های رفتار و پوشش حرفه ای تاکید کرد.

 

دکتر علی فخری خاطر نشان کرد: بایستی راهکارهای عملیاتی در حوزه رفتار، اخلاق و پوشش حرفه ای بررسی و اجرا گردد.

 

رؤسای دانشکده ها و بیمارستان ها نیز در ادامه نشست، گزارشی از اقدامات انجام شده در واحدهای خود در خصوص امر به معروف و نهی از منکر و رعایت اخلاق و پوشش حرفه ای را ارائه کردند.

 

محمد جهاندار مدیر فرهنگی دانشگاه نیز، گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه امر به معروف و نهی از منکر مطرح و مصوبات جلسه قبلی را تشریح نمود.

 

شایان ذکر است: ارائه راهکار جهت اجرایی شدن آئین نامه ها و پخش کلیپ اولین کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر از دیگر موارد این جلسه بود.

 

لازم به ذکر است این جلسه مورخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ با حضور کلیه اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و شورای مرکزی امر به معروف و نهی از منکر، رؤسای دانشکده ها و بیمارستان ها در سالن غدیر دانشکده پزشکی برگزار شد.

١٢:٣٩ - چهارشنبه ١ تير ١٤٠١ / شماره : ٢٥١٢ / تعداد نمایش : 300

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: