نسخه چاپي ارسال به دوست


در بازدید کارشناس بهداشت محیط از استخر دانشگاه عنوان شد:
تشدید نظارت بر عملکرد استخر در فصل تابستان

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه، از بازدید کارشناسان بهداشت محیط معاونت های بهداشتی و دانشجویی فرهنگی دانشگاه از استخر به شکل مستمر خبر داد.

 

به گزارش وب دا، عباسعلی مرشدی اظهار داشت: با توجه به اینکه در فصل تابستان کلاس های آموزشی و شنا بیشتر از فصول دیگر برگزار می شود لذا نظارت ها در فصل تابستان بیشتر صورت می گیرد.

 

وی، در خصوص نظارت و کنترل افزود: با هدف حفظ کیفیت خدمات و رضایت استفاده کنندگان، پایش شاخص های بهداشتی در استخر، وضعیت بهداشت آب، وضعیت فیزیکی ساختمان استخر، تجهیزات موجود و میزان کلر،PH ، کدورت و درجه حرارت آب استخر این بازدیدها صورت می گیرد.

 

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه، در ادامه به کلیه مراجعه کنندگان به استخر دانشگاه توصیه کرد: با توجه به اینکه واحد بهداشت محیط به صورت مستمر از آب و محیط استخر بازدید می نماید، همشهریان عزیز نیز باید نکاتی همچون رعایت نظافت فردی و محیطی استخر و استفاده از وسایل شخصی را رعایت نمایند.

 

مرشدی در پایان افزود: به منظور رفاه حال متقاضیان تلفن گویای استخر دانشگاه راه اندازی شد و کلیه افراد جهت برقراری ارتباط با استخر، اطلاع از سانس ­ها و تعرفه ها با شماره  ۵۵۵۸۹۱۶۶ -۰۳۱ و داخلی ۳۶۲۲ تماس حاصل نمایند.

 

١٢:٣٨ - چهارشنبه ١ تير ١٤٠١ / شماره : ٢٥١١ / تعداد نمایش : 431

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: