نسخه چاپي ارسال به دوستمراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه با حضور سرپرست دانشگاه، معاون دانشجویی فرهنگی و جمعی از مسئولین دانشگاه، مسئولین سپاه و بسیج شهرستان و استان و دانشجویان روز دوشنبه مورخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ در سالن دکتر محمد قریب برگزار شد.

 

 به گزارش وب دا، سرپرست دانشگاه در این نشست گفت: مجموعه بسیج دانشجویی دارای نیروی انسانی توانمندی است که می‌تواند حوزه سلامت را در ارتقای خدمات یاری کند.

 

دکتر کورش ساکی افزود: حضور و فعالیت در بسیج افتخار بزرگی بوده که نصیب همه ما شده و دانشجویان باید این فرصت خدمت را غنیمت بدانند؛ زیرا با تجربه‌ای که در این دوران کسب می‌کنند امکان انجام کارهای بزرگ در آینده برای آنان فراهم خواهد شد.

وی، با تأکید بر لزوم بازخوانی اقدامات بسیج و با بیان اینکه بسیج دانشجویی باید به جهاد تبیین توجه ویژه داشته باشد، تصریح کرد: دشمن با استفاده از قدرت فضای مجازی حتی کوچک‌ترین اتفاقات در کشور را بزرگنمایی می‌کند که قطعاً بی توجهی به جهاد تبیین و مبانی انقلاب سبب می‌شود تا استکبار به اهداف خود برسد.

دکتر ساکی ادامه داد: از بسیجیان می‌خواهم دانشگاه را در مسیر شناسایی مشکلات و ارائه راه‌کارهای علمی تا رسیدن به بالندگی و پیشرفت یاری کنند

.

لازم به ذکر است: در این مراسم از زحمات ناصر ابراهیمی مسئول سابق بسیج دانشجویی، در جهت فعالیت ها و تلاش های خالصانه در این تشکل دانشجویی تقدیر و حمیدرضا تقوی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی معرفی شد

.

ابراهیمی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه هم چنین در ادامه، گزارش مختصری از فعالیت‌های بسیج دانشجویی را ارائه داد.

 

 

١٣:١٦ - سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١ / شماره : ٢٥٠٦ / تعداد نمایش : 324

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: