نسخه چاپي ارسال به دوستدیدار مدیر، اعضاء و کارکنان هسته گزینش با رئیس دانشگاه/ تجدید میثاق با شهیدان والامقام

به مناسبت 15 دی ماه سالروز صدور فرمان تاریخی و لازم الاجراء بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و تشکیل نهاد گزینش، مدیر و اعضاء و کارکنان هسته گزینش با رئیس دانشگاه دیدار کردند. 

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه در این دیدار، ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، 15 دی ماه سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی  (ره) و تشکیل گزینش را گرامیداشت و از زحمات همکاران هسته گزینش به ویژه در دوران همه گیری ویروس کرونا که به صورت جهادی در جذب نیروی انسانی مورد نیاز مراکز درمانی و بهداشتی و دیگر واحدهای اجرائی دانشگاه خدمت نمودند، تشکر کرد. 

دکتر سید علیرضا مروجی اظهار داشت: هسته گزینش دانشگاه به عنوان یکی از نهاد نظارتی موثر و کارآمد با دقت و به نحو شایسته وظایف و رسالت خود را ایفاء نموده و با احساس مسئولیت عملکرد مطلوبی داشته است. 

وی، کسب رتبه توسط هسته گزینش دانشگاه در هفت دوره متوالی در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور را نشان از تلاش، کارآمدی و تعهد همکاران بزرگوار این هسته عنوان کرد. 

 دکتر مروجی، کار گزینش دانشگاه را جهاد فی سبیل الله دانست که با دقت و تیزبینی و براساس فرمان حضرت امام خمینی (ره) و ضوابط و مقررات قانونی انجام می شود. 

مدیر هسته گزینش دانشگاه نیز در این دیدار، گزارشی از پیشینه شرعی و قانونی گزینش منطبق با فرمان حضرت امام خمینی (ره) و قانون و آئین نامه اجرائی گزینش را ارائه کرد. 

زهرا سادات خادم، فرآیند جاری گزینش و عملکرد 9 ماهه این هسته را در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر شاغل در دانشگاه و نیز تبدیل وضعیت نیروهای طرحی ایثارگر و شاغل در واحدهای تابعه در مراکز درمانی و بهداشتی دانشگاه و نیز انجام امور محوله در بحران کرونا را بیان نمود. 

شایان ذکر است: اعضاء و کارکنان هسته گزینش دانشگاه نیز در این دیدار، دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص مسائل جاری گزینش را مطرح کردند. 

گفتنی است: به همین مناسبت، مدیر و کارکنان هسته گزینش در تاریخ 1400/10/14 با حضور در گلزار شهدای شهرستان کاشان با آرمان های مقدس شهدا تجدید بیعت کردند و با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل نسبت به مقام شامخ شهیدان دفاع مقدس، مدافع حرم،گمنام و شهدای مدافع سلامت دکتر مجید فرهاد و استادگرامی شهید دکتر محمد زارع و مرحوم حضرت آیت الله سید مهدی یثربی نماینده ولی فقیه و امام جمعه فقید شهرستان کاشان (ره) تجدید میثاق نمودند.

 

٠٨:٣٦ - جمعه ١٧ دی ١٤٠٠ / شماره : ٢٠٨٨ / تعداد نمایش : 972

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: