نسخه چاپي ارسال به دوست


رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان عنوان کرد:
مشارکت در مقابله با همه گیری ویروس کووید 19 در منطقه کاشان قابل تقدیر است

رئیس دانشگاه اظهار داشت: مشارکت عموم مردم، صنایع، بنگاه ها و شرکت های اقتصادی در مقابله با همه گیری ویروس کووید 19 در منطقه کاشان قابل تقدیر است. 

 به گزارش وب دا، دکتر سیدعلیرضا مروجی در بازدید از کارخانه سیمان کویر کاشان، از مشارکت بالغ بر چهار میلیارد و 300 میلیون ریال این شرکت در راستای تامین و ارتقاء سلامت جامعه تقدیر کردند. 

وی گفت: برکتی که در تجهیزات اهدایی خیرین می‌باشد، باعث شده که هیچ بیماری از خدمات درمانی محروم نگردد. 

دکتر مروجی، با اشاره به اینکه سلامت فقط به حوزه پزشکی مربوط نمی شود و از آنجایی که کارآفرینی یکی از عوامل اجتماعی موثر برسلامت می باشد، افزود: این شرکت علیرغم مشارکت چشمگیر در زمان مقابله با کرونا به عنوان کار آفرین، حامی سلامت معرفی می گردد. 

رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه  نیز دراین نشست اظهار داشت: خیرین سلامت در موج سهمگین کرونا در زمان طلایی و مناسب به یاری دانشگاه شتافتند و حوزه بهداشت و درمان را یاری رساندند. 

دکتر فاطمه عطوف افزود: حمایت های مالی خیرین در شرایط اقتصادی نامطلوب جامعه جای بسی تقدیر و تشکر دارد چرا که با حمایت های همه جانبه خیرین بزرگوار توانستیم تجهیزات مورد نیاز کادر درمان را تامین نماییم. 

وی خاطر نشان کرد:  با یاری خیرین در سطح منطقه،گام های موثری در تامین نیازهای اساسی و ضروری حوزه سلامت بر اساس اولویت برداشته شد. 

دکتر حسین نیک زاد مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کاشان نیز در این جلسه، از کلیه اعضا شرکت سیمان کویر کاشان که در بحران کرونا جهت کمک و یاری رساندن به دانشگاه پیش قدم شدند، تقدیر و تشکر ویژه نمود. 

لازم به ذکر است رئیس دانشگاه در پایان این دیدار، با اهدای لوح تقدیر و سردیس ابوعلی سینا از اقدام نیک شرکت سیمان کویر کاشان قدردانی و تشکر کرد.

٢١:٤٢ - شنبه ٢٩ آبان ١٤٠٠ / شماره : ٢٠٠٣ / تعداد نمایش : 278

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: