نسخه چاپي ارسال به دوست


به مناسبت روز فوریت های پزشکی و اورژانس:
از پرسنل فوریت های پزشکی دانشگاه تقدیر شد

به مناسبت ۲۶ شهریور ماه، روز فوریت های پزشکی و اورژانس، رئیس و معاون درمان دانشگاه، مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر کاشان با حضور در مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی از زحمات پرسنل فوریت های پزشکی دانشگاه تقدیر نمودند.  

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه در این مراسم اظهار داشت: پرسنل فوریت های پزشکی انسان های شایسته ای هستند که در حساس ترین شرایط به ویژه در شرایط سخت مبارزه با بیماری کرونا درکنار مردم بوده و یاری گر دردمندان می باشند.  

دکتر سید علیرضا مروجی، با اشاره به جایگاه بالای اورژانس و فوریت های پزشکی در حوزه سلامت افزود: فعالیت اورژانس وفوریت های پزشکی مستقیما بازندگی بیماران و حادثه دیدگان در ارتباط است و از این رو وظیفه سنگینی بر دوش کارکنان این بخش است.  

وی، ضمن برشمردن حرفه سخت و طاقت فرسای فوریت‌های پزشکی به عنوان فعالیتی جهادگرانه در عرصه سلامت، از پرسنل ۱۱۵ به عنوان جهادگران بی منت خط مقدم حوزه سلامت نام برد و افزود: این عزیزان آگاهانه و شجاعانه وارد میدان پرمشقت امداد و نجات شده اند و در این راه حتی از بذل جان خویش دریغ نکرده اند

وی، در پایان برای تمامی کارکنان زحمتکش فوریت‌های پزشکی و اورژانس دانشگاه، آرزوی موفقیت و پیروزی نمود و از خداوند متعال برای ادامه این مسیر، سلامتی و تندرستی آنان را خواستار شد 

لازم به ذکر است: در پایان با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل از کارکنان اورژانس 115 تقدیر و تشکر بعمل آمد.

٠٨:١٥ - دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠ / شماره : ١٨٩٨ / تعداد نمایش : 291

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: