نسخه چاپي ارسال به دوستبازدید رئیس دانشگاه از مرکز واکسیناسیون سپاه کاشان

رئیس دانشگاه از مرکز واکسیناسیون سپاه کاشان روز دوشنبه مورخ 15/6/1400 بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر سید علیرضا مروجی در این بازدید، ضمن تشکر از همکاری بین بخشی در قطع زنجیره کرونا، گفت: واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی مهم ترین اقدامات در راستای ریشه کنی ویروس کروناست.

وی، تعداد واکسن کووید تزریق شده در کاشان و آران و بیدگل، از ابتدا تاکنون را در نوبت اول ۱۱۱۶۴۷ مورد و در نوبت دوم ۶۵۴۸۸ مورد برشمرد.

رئیس دانشگاه افزود: کرونا مشکل حوزه سلامت نیست و یک مشکل اجتماعی است و دلیل آن حضور همه سازمان ها و ادارت، خیرین، مردم، رسانه ها و ... برای مقابله و پیشگیری با این همه گیری است.

دکتر مروجی، با بیان اینکه همه و همه در مقابله با این بحران در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل پای کار آمده اند و این افتخار بزرگی برای منطقه است، افزود: گام پنجم طرح شهید سلیمانی دارای شش استراتژی است که در پنج مورد آن نیروی مقاومت بسیج حضور فعال دارد.

رئیس دانشگاه در این دیدار همچنین، با پرسنل شاغل در این پایگاه گفتگو کرد.

لازم به ذکر است: مرکز تجمیعی واکسیناسیون بسیج سپاه کاشان با حضور امام جمعه شهرستان و نماینده ولی فقیه، جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در قالب طرح شهید سلیمانی مورخ 6/6/1400  در سالن شهدای بسیج این شهر افتتاح شد.

١٣:١٧ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠ / شماره : ١٨٧٨ / تعداد نمایش : 574

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: