نسخه چاپي ارسال به دوستبازدید رئیس دانشگاه از دو مرکز درمانی در کاشان و آران و بیدگل

رئیس دانشگاه، از بیمارستان خیرساز ثامن الحجج (ع) آران و بیدگل و مرکز درمانی سرپایی خیریه چهارده معصوم (ع) کاشان بازدید کرد.

 

به گزارش وب دا، این بازدیدها در راستای رسالت دانشگاه مبنی بر نظارت بر امور و خدمات درمانی و  به منظور بررسی نحوه خدمت رسانی به مردم در این مراکز صورت گرفت.

 

دکتر سید علیرضا مروجی در این بازدید ها، ضمن گفتگو با پرسنل، بر ارائه خدمات با کیفیت و تامین نیازهای خدمت گیرندگان تاکید کرد.

 

رئیس دانشگاه همچنین، با بیماران مراجعه کننده به این مراکز گفتگو کرد و در جریان نحوه خدمات رسانی به آنان قرار گرفت.

 

این گزارش حاکیست: در پی تکمیل ظرفیت و حجم زیاد مراجعه بیماران نیازمند بستری به بیمارستان سیدالشهدا (ع) آران و بیدگل به عنوان تنها بیمارستان ریفرال کرونا این شهرستان، بیمارستان تازه تاسیس ثامن الحجج (ع) نیز برای بستری بیماران مبتلا به کرونا تخصیص یافت.

 

برپایه این گزارش:  طبقه اول بیمارستان ثامن الحجج (ع)  صرفا به خدمات بستری زنان، زایمان و نوزادان و طبقات دیگر به بستری بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

 گفتنی است بیمارستان ثامن الحجج  (ع)  شهرستان آران و بیدگل که با زیربنای 7 هزار و 800 متر مربع در 4 طبقه از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی کاشان و با مشارکت خیرین سلامت این شهرستان و با ظرفیت 120 تخت مصوب احداث شده با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ 25/3/1400 افتتاح شد. 

لازم به ذکر است: انجام امور درمانی شهروندان به صورت خیرخواهانه از فعالیت های مؤسسه خیریه دار الشفای چهارده معصوم (ع) کاشان واقع در خیابان آیت الله یثربی این شهر می باشد.

١٣:١٥ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠ / شماره : ١٨٧٧ / تعداد نمایش : 341

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: