میز خدمت الکترونیکی

جوانی جمعیت

امروز : 16 خرداد 1402

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

EN
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
شعار سال
  • 1402/02/23 - 15:00
  • 323
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
  • /ZyQa
به همت خیرین سلامت:

قطعه زمینی به متراژ500 متر مربعی به حوزه سلامت اهداء شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از اهدا قطعه زمینی از اراضی شرکت ریسندگی و بافندگی کاشان در خیابان کارگر به متراژ500 متر مربع به منظور احداث مرکز خدمات جامع سلامت خیابان کارگر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر کورش ساکی در نشستی با اعضای هیات مدیره کارخانه ریسندگی و بافندگی، با توجه به کمبود فضای فیزیکی و فرسودگی ابینه موجود مرکز خدمات جامع سلامت خیابان کارگر، مقرر گردید نسبت به احداث ساختمان جدید در اسرع وقت اقدام لازم صورت پذیرد.

وی، به پویایی صنعت، وجود مشاغل و عدم بیکاری و ... در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل اشاره کرد و این منطقه را یکی از قطب های صنعتی کشور نام برد.

دکت ساکی، به خدمت رسانی مفید و مطلوب در بخش سلامت به همه اقشار جامعه به خصوص قشر زحمت کش کارگری تاکید کرد. 

لازم به ذکر است: در  این دیدار با اهدای لوح تقدیر و هدایای ویژه از اقدام نیک این شرکت در راستای یاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان قدردانی شد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,ریاست
  • کد خبر : 14511
کلمات کلیدی

تصاویر

قطعه زمینی به متراژ500 متر مربعی به حوزه سلامت اهداء شد قطعه زمینی به متراژ500 متر مربعی به حوزه سلامت اهداء شد قطعه زمینی به متراژ500 متر مربعی به حوزه سلامت اهداء شد قطعه زمینی به متراژ500 متر مربعی به حوزه سلامت اهداء شد قطعه زمینی به متراژ500 متر مربعی به حوزه سلامت اهداء شد قطعه زمینی به متراژ500 متر مربعی به حوزه سلامت اهداء شد
کاربر روابط عمومی
خبرنگار

کاربر روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب

سامانه گفتگوی آنلاین