نسخه چاپي ارسال به دوست


به مناسبت روز جهانی قدس
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان پیامی را صادر کرد

به گزارش وب دا، متن پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان به شرح ذیل است:

«روز جهانی قدس، روز پایداری ملت‌های مسلمان و اعلام مخالفت امت اسلامی با ظلم و بی‌عدالتی صهیونیست‌ها و حامیانش است». مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

روز جهانی و با شکوه قدس از یادگارهای ارزنده‌ و تدابیر دوراندیشانه‌ی امام راحل (ره) برای انسجام‌بخشی به صفوف مسلمانان و تجلی وحدت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز و ظالمانه رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان استکباری آن است.

حمایت از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف را وظیفه خود می دانیم و با صدای رسا، بانک حمایت از محرومان و ستمدیدگان جهان برمی آوریم تا در راستای رهایی قدس شریف از چنگال رژیم اشغالگر، دین خود را ادا نمائیم. بی تردید وحدت و انسجام جامعه اسلامی به ویژه ملت بزرگ و انقلابی ایران، قوی ترین و مؤثرترین عامل برای تحقق دفاع از آرمان قدس شریف است.

هر چند امسال مردم مومن و ولایت مدار که همواره در راهپیمایی ویژه این روز حضور فعال داشتند به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیتهایی که جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری ناشی از این ویروس وجود دارد، امکان و توفیق برگزاری راهپیمایی وسیع روز جهانی قدس را ندارند، اما با استفاده از ابزارها و روش های ارتباطی نوین و مجازی، بار دیگر ثابت خواهند کرد که تحت هر شرایطی، روحیه ایثار و مقاومت و مبارزه علیه استکبار و حکومت های ظالم را در خود حفظ نموده و در انحصار مرزها و شرایط نخواهند بود و همواره در کنار فلسطین و خصم دشمنان آن می مانند.

دکتر سید علیرضا مروجی
رئیس دانشگاه

٢٠:٣١ - پنج شنبه ١ خرداد ١٣٩٩ / شماره : ٦٢٤ / تعداد نمایش : 828

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: