نسخه چاپي ارسال به دوست


رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان:
۲ واحد صنفی تهیه و توزیع غذا در کاشان تعطیل شد

رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان گفت: دو واحد صنفی تهیه و توزیع غذا در کاشان به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شده بسته شد.

دکتر مسعود دهقانی، با اشاره به پخش اخباری مبنی بر تعطیلی رستوران‌ها، سفره خانه، چلوکبابی و کافه تریا از تاریخ ۱۰ اردیبهشت تا اطلاع ثانوی اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و به هیچ عنوان از طرف ستاد شهرستانی مقابله با کرونا ابلاغ نشده و این واحدهای صنفی می‌توانند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و ارائه خدمات به صورت بیرون بر فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه این واحدهای صنفی به هیچ ،عنوان حق پذیرش مشتری برای پذیرایی در واحد صنفی خود را تا اطلاع ثانوی ندارند، ابراز داشت: در حدود ۱۰ روز پیش سوءتفاهمی پیش آمده بود که این اصناف می‌توانند علاوه بر قضای بیرون بر از مشتریان خود در واحد صنفی هم پذیرایی کنند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان با اشاره به اینکه بازرسان این مرکز با حضور در برخی از این واحدهای صنفی و تذکر لسانی و پنج تذکر کتبی به آنها خواستار ارائه خدمات فقط به صورت بیرون بر شدند، تصریح کرد: تعداد اندکی از این واحدهای صنفی دستورالعمل ابلاغ شده را رعایت نکردند.

وی افزود: در نهایت دو واحد صنفی تهیه و توزیع غذا که علاوه بر ارائه خدمات به صورت بیرون بر از مشتریان در واحد صنفی خود هم پذیرایی می‌کردند به دلیل تخلف از دستورالعمل‌های ابلاغی تعطیل شد.

دهقانی با بیان اینکه بسته بودن این واحدها به معنای عدم مجوز برای ارائه خدمات به صورت بیرون بر است، گفت: بقیه واحدهای صنفی تهیه و توزیع غذا در سطح شهرستان برای ارائه خدمات به همشهریان عزیز به صورت فروش بیرون بر هیچ گونه مشکلی ندارند و تعطیلی هرگونه از این واحدهای صنفی شایعه و مورد تأیید ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا نیست.

وی با بیان اینکه ستاد شهرستانی تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کروناست، تاکید کرد: هنوز هیچ دستوری مبنی بر بازگشایی مراکز تجمعی از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا ابلاغ نشده است و در صورت تصویب این موضوع مراتب به اطلاع همشهریان کاشانی خواهد رسید.

 

١٩:٤٤ - سه شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٩ / شماره : ٥٩٩ / تعداد نمایش : 791

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: