نسخه چاپي ارسال به دوست


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
وزارت بهداشت مجری موفق طرح مبارزه با بیماری کرونا است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه وزارت بهداشتِ دولت سیزدهم در ایام کرونا از سلامت مردم به بهترین شکل ممکن پاسداری کرد، گفت: عملکرد موفق وزارت بهداشت در ایام همه گیری کووید 19، باعث صفر شدن آمار فوتی کرونا شد.

 

مجید انصاری، عضو کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با وبدا، با اشاره به صفر شدن آمار فوتی های کرونا در کشور در سه روز و اعلام این خبر از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش  پزشکی، گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجری موفق طرح مبارزه با بیماری کرونا است و این موضوع نشان داد که دولت با همیاری وزارت بهداشت، توانست از سلامت مردم به بهترین شکل ممکن پاسداری کند.
 
 
وی با بیان اینکه عملکرد دولت سیزدهم در کاهش فوتی های کرونا مثبت است، با اشاره به تکرار روزهای بدون فوتی کرونا در کشور، ادامه داد: وزارت بهداشت از نظر فنی و اجرایی نیز در مبارزه با بیماری کرونا بسیار مثبت عمل کرده است، البته دستگاه های دیگر نیز در مبارزه با کرونا در کشور دخیل بودند، اما وزارت بهداشت با هماهنگی مناسب توانست به نحو شایانی وضعیت کنونی را مدیریت کند.
 
 
گفتنی است؛ دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در روزهای پنچ شنبه 12، جمعه ۲۰ خرداد و یکشنبه ۲۹ خرداد، اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته، آمار بیمار فوتی های ناشی از کرونا، صفر بوده است.
 
١٣:١٥ - سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١ / شماره : ٢٥٠٥ / تعداد نمایش : 96

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: