نسخه چاپي ارسال به دوستبیمارستان کارگرنژاد کاشان موفق به کسب امتیاز درجه یک در نظام اعتبار بخشی ملی بیمارستانی شد

سرپرست بیمارستان کارگرنژاد کاشان، از کسب امتیاز درجه یک در نظام اعتبار بخشی ملی بیمارستانی خبر داد.  

به گزارش وب دا، دکتر مرضیه براتی افزود: اعتباربخشی بیمارستان ها به طور رسمی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر اساس استاندارد های تعریف شده در راستای ارتقای کمی و کیفی خدمات سلامت انجام می شود.  

وی تصریح کرد: اعتباربخشی به معنای کنترل کیفی و بررسی استانداردهای ایمنی یک بیمارستان است که توسط ارزیابان معاونت درمان دانشگاه و وزارت بهداشت انجام می شود و در صورتی که بیمارستانی موفق به کسب درجه بالای اعتباربخشی شود، از نظر بیماران به عنوان مرکز مطمئنی برای مراجعه جهت انجام خدمات درمانی بوده و از سوی دیگر در تعیین شرایط عقد قرارداد با بیمه های درمانی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.  

دکتر براتی، ضمن تشکر و قدردانی از کلیه مسئولین و کادر این مرکز گفت: بی شک عملکرد مطلوب، همت، همدلی و کوشش خستگی ناپذیر همکاران در مسیر توسعه و تعالی سازمان و تلاش ها و پیگیری های مستمر تیم های مدیریت اجرایی، بهبود کیفیت و کلیه مسئولان واحدها و بخش های بیمارستان زیر نظر تیم هماهنگ کننده متعهد و دلسوز در کسب این رتبه بسیار تاثیرگذار بوده است.  

وی یادآور شد: کسب این امتیاز و احساس مسئولیت مضاعف در قبال ارائه خدمات مطلوب تر به مراجعه کنندگان، در جهت ارتقای روز افزون استانداردسازی در بهبود خدمات سلامت و حفظ ایمنی بیمار، افزایش رضایت مندی بیماران و کارکنان تلاش ها در مجموعه با تمام توان ادامه خواهد یافت.

٠٨:٥٨ - سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠٠ / شماره : ١٩٣١ / تعداد نمایش : 282

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: