نسخه چاپي ارسال به دوست


رئیس دانشگاه عنوان کرد:
آموزش و پژوهش رکن اصلی توسعه پایدار

رئیس دانشگاه گفت: آموزش و پژوهش پویا و بالنده رکن اصلی توسعه پایدار جوامع است. 

به گزارش وب دا، دکتر سید علیرضا مروجی به مناسبت آغاز سال تحصیلی در بازدید از معاونت آموزشی دانشگاه، سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان به ویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک گفت و برای این عزیزان آرزوی موفقیت و سلامتی کرد. 

وی، با اشاره به جایگاه رفیع دانشگاه به عنوان نهادی اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، بر  لزوم مشارکت نخبگان و دانشگاهیان در زمینه های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی به ویژه کرسی های آزاد اندیشی، ایجاد فضای نقدپذیری و گفت‌وگو در دانشگاه ها و ایجاد اتاق های فکر در راستای ارتقای سطح معنوی، اخلاقی و فرهنگی و نیز استفاده بهینه از ظرفیت های علمی، هنری و اجتماعی دانشجویان تاکید کرد. 

دکتر مروجی افزود: در این راستا بر یکایک اعضای جامعه دانشگاهی است که با ایجاد فضایی همراه با نشاط، پویایی علمی، فرهنگی، بینش اسلامی و رعایت موازین اسلامی در محیط دانشگاهی تلاش کنند. 

لازم به ذکر است: رئیس دانشگاه همزمان با شروع سال تحصیلی جدید از واحدهای مختلف آموزشی دانشگاه بازدید کرد و پس از شرکت در شورای مدیران حوزه ستادی معاونت آموزشی، از کلیه مدیریت های تابعه این معاونت بازدید و ضمن آشنایی با مسئولیت ها، فعالیت ها و وظایف، با یکایک پرسنل معاونت آموزشی دیدار نمود.

١٣:٥٤ - دوشنبه ١٢ مهر ١٤٠٠ / شماره : ١٩٢٨ / تعداد نمایش : 211

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: