نسخه چاپي ارسال به دوستجلسه کمیته ها و شوراهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد

همزمان با برگزاری جلسه شورای مرکزی امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه؛ جلسات ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیته انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرع مقدس دوشنبه مورخ ۲۲شهریور ۱۴۰۰ در سالن شهید دکتر محمد زارع برگزار شد. 

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه در این نشست، ضمن تاکید بر بررسی و برنامه ریزی پیش نویس دستورالعمل اجرایی پوشش حرفه ای در دانشگاه، اهمیت موضوع جلسه را یاد آور شد. 

دکتر سید علیرضا مروجی افزود: جهت استاندارد سازی پوشش حرفه ای در دانشگاه با نهایی شدن آیین نامه اجرایی پوشش حرفه ای، مصادیق آن به کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان اطلاع رسانی و ابلاغ شود. 

دکتر حمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در ادامه، هدف از برگزاری جلسه را بررسی وضعیت قوانین موجود مربوط به پوشش حرفه ای، حجاب و عفاف، وظایف کمیته ها و شوراهای مرتبط و ارائه پیش نویس شورای دستور پوشش و اخلاق حرفه ای جهت تعیین فرایند اجرایی ضوابط پوشش حرفه ای و حجاب معرفی کرد. 

مدیر فرهنگی دانشگاه همچنین نیز در این جلسه، به معرفی کلیه کمیته ها و شوراهای موجود در حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی پرداخت و شیوه نامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و طرح های موجود در کمیته ها و شوراهای مرتبط با حوزه حجاب و عفاف را تشریح کرد. 

محمد جهاندار، در خصوص آیین نامه ضوابط رفتار و پوشش حرفه ای کارکنان، اساتید و دانشجویان در کلیه اماکن تحت پوشش دانشگاه و پیش نویس دستورالعمل اجرایی پوشش حرفه ای و فرآیند اجرای آن مطالبی را ارائه داد. 

لازم به ذکر است: در این جلسه کلیه اعضاء در خصوص اهمیت رعایت پوشش حرفه ای در دانشگاه، تعیین ساز و کار مناسب برای اجرایی شدن آیین نامه های مذکور تاکید و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

١١:٢٧ - چهارشنبه ٢٤ شهريور ١٤٠٠ / شماره : ١٨٨٨ / تعداد نمایش : 173

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: