نسخه چاپي ارسال به دوستپیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز مهندس

بسمه تعالی

پنجم اسفندماه، زادروز دانشمند و مهندس نامدار کشور، خواجه نصیرالدین طوسی و مناسبتی ارزشمند برای بزرگداشت جایگاه مهندسی است. بدون شک، نامگذاری این روز به نام روز مهندس، در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند تلاشگران این عرصه بوده است. مهندسان تداعی کنندگان ابتکار، نوآوری و خلاقیت و زمینه‌ ساز رشد و محرک موتور پیشرفت کشور هستند و به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از توانمندی های خود در عرصه های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری رسانند.

امروزه شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی در جهان بر کسی پوشیده نیست و به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره‌مندی از توانمندی‌های خود در عرصه‌های علمی و فنی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار، یاری کنند.

مهندسان پرتلاش، متخصص و متعهد، با هنر و تفکر سازنده خود چرخ‌های توسعه سازمان را به حرکت واداشته‌اند و آنچه از جان‌مایه تخصص این قشر پرتلاش برآمده است باعث اعتلای خدمات و پیشرفت‌های زیرساختی در حوزه سلامت شده است.

روز مهندس، فرصت مغتمی است تا از خدمات و دستاوردهای مهندسان، به ویژه در ایجاد رفاه و پیشرفت های صنایع و آبادانی کشور، تقدیر و تجلیل نماییم.

اینجانب پنجم اسفند  ماه، روز ملی مهندسی را صمیمانه خدمت تلاشگران صدیق و مهندسان توانمند این دانشگاه تبریک و تهنیت گفته، امید است در پرتو الطاف خداوند بزرگ همچنان منشاء آثاری ماندگار و تحول برانگیز برای سربلندی کشور عزیزمان ایران باشند.

 دکتر سید علیرضا مروجی

رئیس دانشگاه

١١:٢٠ - سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩ / شماره : ١٤٧٣ / تعداد نمایش : 288

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: