نسخه چاپي ارسال به دوستنشست رئیس دانشگاه با رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان

نشست رئیس دانشگاه با رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان روز چهارشنبه مورخ 29/11/99 در سالن شهداء ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش وب دا، دکتر سید علیرضا مروجی رئیس دانشگاه در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از بسجیان در طرح شهید سلیمانی و کانون بسیج استادان و جامعه پزشکی دانشگاه، از همکاری بسیج در طرح های  مختلف استقبال کرد.

دکتر مجتبی کرباسی رئیس بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان نیز در این دیدار گفت: بسیج جامعه پزشکی در راستای رسالت خود برای حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و کمک به مجموعه بهداشت و درمان در کشور اعلام آمادگی کرده است تا اعضای بسیج جامعه پزشکی به یاری کادر پزشکی و درمانی مجموعه وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بشتابند.

دکتر محمد افشار مسئول کانون بسیج استادان و جامعه پزشکی دانشگاه نیز در این جلسه، گزارشی از اقدامات این کانون را ارائه کرد.

وی، همچنین پس از بازدید از محل کانون و  بررسی عملکرد آن، با فرمانده سپاه دیدار و در جلسه هیات اندیشه ورزان مربوطه شرکت کردند.                                         

لازم به ذکر است: این دیدار در آستانه هشتم اسفندماه روز بسیج جامعه پزشکی، به منظور بازرسی از طرح شهید سلیمانی و عملکرد کانون بسیج استادان و جامعه پزشکی کاشان درسال جاری صورت گرفت.

 

٠٧:٥٤ - يکشنبه ٣ اسفند ١٣٩٩ / شماره : ١٤٦٤ / تعداد نمایش : 665

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: