ورود
   1:23:06 PM   1397 / 11 / 28      

حضرت زهرا (س) : کسی که عبادتهای خالصانه خود را به سوی خدا فرستد ، پروردگار بزرگ بهترین مصلحت او را به سویش فرو خواهد فرستاد .  بحار الانوار ، ج 70 ، ص 249
 

 

 

 
 

 
عطر شهادت به مشامم رسید

--1397 / 11 / 27  -10:2 تعداد مشاهدات :6

کوچکترین رزمنده دفاع مقدس، از نسل های سوم و چهارم انقلاب که دفاع مقدس را ندیده اند خواست درباره آن دوران تحقیق کنند و گفت: تنها چیزی که از جوانان انتظار داریم این است که حرمت دفاع مقدس و رزمنده بودن ما را نگه دارند.

--1397 / 09 / 19  -11:32 تعداد مشاهدات :96

خیلی‌ها بی‌نماز می‌آمدند و با نماز شهید می‌شدند. از خصلت‌شان به نحو احسن استفاده می‌کردند. بی‌باکی و شجاعت‌شان باعث می‌شد بقیه هم به وجد بیایند و نترسند. دیگران را از ترس وامی‌داشتند. روحیه نترسی و دل و جرئت داشتن را به نمایش می‌گذاشتند

--1397 / 09 / 19  -11:25 تعداد مشاهدات :115

تیپ منظم نظامی حاج احمد توجه او را به خود جلب می‌کند؛ لباس فرم سپاه اتوکشیده، پیراهن خود را داخل شلوار گذاشته و فانسقه‌ای سبزرنگ را محکم به کمر بسته است.

--1397 / 09 / 19  -11:20 تعداد مشاهدات :90

آن لحظه نمی‌دانستم کسی را که می‌بینم دوست دوران مدرسه‌ام سیدمحمد حسینی است. همان رزمنده‌ای که روز قبل اسیر ضدانقلاب شده بود. کسی که از سال‌ها قبل می‌شناختمش، چنان بلایی سرش آورده بودند که نتوانستم بشناسمش. با دیدن پیکر حالم دگرگون شد

--1397 / 09 / 19  -11:14 تعداد مشاهدات :92

 
اخبار و اطلاعیه های اجتماعی

برای رسیدن به موفقیت در زندگی چه باید کرد؟

 

 

 

 

 

تعریف آدمها از موفقیت باهم متفاوته اما همه در یک چیز هم نظر هستن اونم اینه که، رسیدن به موفقیت کار ساده ای نیست و باید براش تلاش کرد. کمی پشتکار و خسته نشدن از مشکلاتی که سر راه میتونه باشه به همراه برنامه ریزی درست، کمکتون میکنه تا به آنچه میخواین برسین و مسیر موفقیت را به سرعت طی کنین. داشتن پول زیاد، آرامش و لذت بردن از جایی که قرار دارین حتما حس لذت بخشیه ولی به راحتی و بدون سختی کشیدن بدست نمیاد. در اینجا چند مورد از کارهایی که هر فرد موفقی برای رسیدن به موفقیت باید انجام بده را با هم مرور خواهیم کرد.برای رسیدن به موفقیت در زندگی چه باید کرد.

 

تأسف خوردن را کنار بگذارید

هیچ کس در زندگی بدون مشکل نیست و همه با بی عدالتی و سنگ اندازی های غیر منصفانه مواجه میشن اما، این دلیل نمیشه که دست از تلاش بردارن و فقط متأسف باشن یا خوردن حسرت روزهای گذشته کار هر روزشون باشه. به جای آنکه این موضوع شما را به عقب برگردونه، سعی کنید از آن به عنوان انگیزه ای جهت پیشرفت و رو به جلو حرکت کردن استفاده کنید و از تهدید برای خودتون فرصت بسازین.

 

زیاد خوابیدن ممنوع!

در طبیعت پرنده ای اول به غذا میرسه که زودتر برای شکار اقدام کنه. این موضوع مثال خوبیه برای زودتر به هدف رسیدن. افراد موفق هیچ گاه وقتشونو بیهوده هدر نمیدن و بیش از حد نیاز نمیخوابن و یا دیر از خواب بیدار نمیشن. همیشه با اشتیاق کار میکنن و تا به هدفشون نرسن خسته نمیشن، حتی اگه این موضوع طول بکشه. ممکنه مجبور بشین مسائل مربوط به زندگی اجتماعیتونو محدود کنین و یا صبح زودتر پاشین تا با وقت بیشتری برای هدفتون تلاش کنین.

 
برای موفقیت این کار ها را انجام دهید برای موفقیت بهتره به جای اینکه بشینیم و به زندگی بقیه نگاه کنیم و با خودمون مقایسه کنیم٬ راهی رو بریم که برای خودمونه. در اینجا راهکارهایی برای موفقیت مرور میکنیم....

فعالیت بدنی تون رو افزایش بدید

شاید میشه گفت بزرگترین سرمایه ی ما انرژی درونی ماست. با فعالیت بیشتر بدن جریان خون در بدن بیشتر شده و به طبع آن خون بیشتری به مغز رسیده، در نتیجه تمرکز فرد بهبود پیدا کرده و دقت او در انجام کارها بالاتر خواهد رفت. با بیشتر کردن فعالیت های فیزیکی و قرار دادن آن در برنامه ی روزانه ی خودتون باعث ایجاد فرصتهای بیشتر برای رسیدن به موفقیت خواهید شد.

 

ترسی از خطر نداشته باشید

همیشه میگن بدون ریسک به نتیجه ی آرمانی نمیشه رسید. کسایی که به بیشترین موفقیت ها میرسن همیشه آدمایی هستن که ریسک پذیرترن و بیشتر خطر میکنن. در مسیر پیشرفتشون اگه لازم باشه هر خطری رو انجام میدن. شاید این موضوع گاهی وقتها خطرناک باشه اما، در نهایت باعث میشه به آنچه که مد نظرشونه برسن. یادتون باشه اگه به کاری که میکنین ایمان دارین هیچ وقت از هیچ چیزی نترسین و هراسی به دلتون راه ندین. از خطر نترسین چرا که شما را از رویا هاتون دور خواهد کرد.

 

از اصول پیروی کنید

اخلاق و طبعیت از اصول، دو موضوعیه که گاهی وقتها احساس میشه در جامعه ی مدرن گم شده. همانند همه ی کسایی که قبلا از این اصول پیروی میکردن شما هم نباید وجود آنها را نادیده بگیرید تا از مسیر موفقیتتون خارج نشین. این موضوع شامل همه ی زمانها میشه، چه وقتی که ناراحت و عصبانی هستین و چه وقتی که آرومین فرقی نمیکنه. اخلاق و اصول نباید تغییر کنه و یا فراموششون کرد، مهم نیست چجوری فقط باید حفظ بشن.

 

برای همه چیز دلیل داشته باشید

اکثر آدمهای موفق افرادی هستن که به طرز غافلگیر کننده ای غیر قابل پیش بینی اند. چه چیزی باعث انگیزه ی بالا در آنها میشه؟ تمایلی که برای اثبات موضوعات مختلف دارن دلیل انگیزه ی بی نظیر آنهاست. این شرایط حسی را درون آنها ایجاد میکنه که باید تغییری در وضعیت کنونی به وجود بیارن، پس همه ی تلاششونو برای رسیدن به این تغییر به کار میگیرن. حتی اگه بارها زمین بخورن و با شکست روبرو بشن باز هم دست از تلاش نمیکشن تا به موفقیت برسن. افراد موفق ایمان دارن که میتونن به آنچه میخوان برسن و نا امید نمیشن.

 

همیشه کار گروهی جواب خواهد داد

به یاد داشته باشید که کار گروهی بهتر از انفرادی جواب میده و همیشه چند تا فکر بهتر از یکیه. افرادی در کارشون موفقن که با دیگران مشورت کنن از فکر ها و ایده های اطرافیانشون کمک بگیرن. وقتی گروهی با هم جمع بشن و فکرهاشونو به اشتراک بگذارن از میون این نظرات میشه مسیر موفقیت رو ترسیم کرد. استفاده از کسایی که خودشون آدمهای موفقی بودن هم یکی دیگه از روشهاست تا با راهنمایی هاشون راهگشای شما باشن. قطعا تجاربی داشتن که میتونه به پیشرفت شما کمک فراوونی کنه.

ساعت : 10:51 -  روز  : جمعه  - 20 /  11 / 1396 /  شماره خبر : 51 / تعداد نمايش :117

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: