دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

12:54:14 PM 1398 / 01 / 02
 
اخبار

اعضاء هیأت ارزشیابی گروه بیماری های داخلی وزارت بهداشت از دانشگاه بازدید کردند

 

اعضاء هیأت ارزشیابی گروه بیماری های داخلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه مورخ 24/2/97 از گروه داخلی دانشگاه بازدید کردند.

 

 

به گزارش وب دا، این بازدید به منظور امکان سنجی ظرفیت های دانشگاه در خصوص ادامه تربیت دانشجویان مقطع  دستیاری رشته داخلی صورت گرفت.

 

این گزارش حاکیست: دکتر حسین ترکمن، دکتر جواد بهجتی و دکتر فرزانه اشرفی اعضای هیأت ارزشیابی گروه  بیماری های داخلی در این بازدید از امکانات، فضاهای آموزشی و تحقیقاتی و مراکز مرتبط با این گروه در مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی بازدید به عمل آوردند.

 

بر اساس این گزارش: همچنین در نشست سرپرست و مدیران دانشکده پزشکی و اعضای هیات علمی گروه داخلی دانشگاه با اعضاء هیأت ارزشیابی وزارت متبوع، چالش ها و مسایل پیش روی این گروه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

دکتر کمال اصالت منش  مدیر گروه داخلی دانشگاه  نیز در این نشست، در رابطه با سابقه گروه داخلی، اهمیت این رشته، اعضای هیات علمی، دستیاران، امکانات گروه و همچنین تعامل و همکاری مسئولین دانشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

 

در پایان هریک از اعضاء دیدگاه های خود را در مورد تربیت دانشجویان در مقطع دستیاری، امکانات و شرایط ، انگیزه و علاقه خود جهت پذیرش دانشجو و توجه دانشگاه به این امر را بیان کردند.

 

 

ساعت : 9:9 -  روز  : چهار شنبه  - 26 /  2 / 1397 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :269

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: