دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

6:14:43 AM 1398 / 01 / 05
 
اخبار

با حضور مشاور مجمع مصلحت نظام و کارگزار نهاد ریاست جمهوری:

کارگاه آشنایی با فرایند مدیریت شرکت‌های دانش بنیان در دانشگاه برگزار شد

کارگاه آموزشی یک‌ روزه "آشنایی با فرایند مدیریت شرکت‌های دانش‌بنیان" به‌همت گروه مهندسی بهداشت حرفه ای در دانشکده بهداشت برگزار شد.

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه، به تشریح اهداف تشکیل این کارگاه پرداخت و آن را گامی مهم در جهت فرهنگ سازی و حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم و آشنایی بیشتر دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید با فرایند ایجاد و نگهداری این شرکت ها عنوان کرد.  

دکتر غلامرضا مصطفایی،به ضرورت ارتباط دانشگاه و بخش صنعت جهت استفاده از ظرفیت های بالقوه یکدیگر اشاره و برگزاری چنین جلسات و کارگاه های مشترک  را گام مهمی در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص ارتباط منظم و یکپارچه صنعت و دانشگاه دانستند.

مهندس ضیایی مشاور مجمع تشخیص مصلحت نظام به ایراد سخنرانی پرداخت و توضیحات جامعی در ارتباط با ساختار شرکت های دانش بنیان، تهدیدات و فرصت های پیشرو در این حوزه ارائه کرد.

  کارگزار نهاد ریاست جمهوری در حوزه فناوری های نانو و شرکت های دانش بنیان نیز در بخش دوم کارگاه، سخنانی را بیان کرد و به اعلام آمادگی بخش صنعت و معدن جهت ایجاد شرکت های مشترک در حوزه های دانش بنیان با همکاری دانشگاه پرداخت.

دکتر فدایی، به  نمونه هایی از شرکت های موفق دانش بنیان در سطح استان اشاره و توضیحاتی در ارتباط با مکانیسم های تشویقی و بسته های حمایتی ایراد کرد.

این گزارش حاکیست: در این کارگاه، نمایندگانی از سازمان ها و صنایع پیشرو کشور از جمله پژوهشگاه فضایی ایران حضور داشتند و در پایان این نشست، جلسه پرسش و پاسخ با محوریت ایجاد و حمایت شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.

لازم به ذکر است برگزاری کارگاه آشنایی با فرایند مدیریت شرکت‌های دانش بنیان با همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی و اداره صنعت، معدن و تجارت کاشان صورت پذیرفت.

 

ساعت : 14:4 -  روز  : چهار شنبه  - 23 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :210

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: