دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

4:26:46 AM 1397 / 10 / 30
 
اخبار

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س):

مراسم بزرگداشت روز زن به همراه تجلیل از بانوان منتخب دانشگاه برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز زن به همراه تجلیل از بانوان منتخب دانشگاه روز دوشنبه مورخ 21 اسفند جاری در محل آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه به همت امور بانوان دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش وب دا، دکتر مازوچی مشاور امور بانوان دانشگاه ضمن تبریک فرخنده میلاد حضرت زهرا "س"، با اشاره به راه اندازی شورای مشارکت های مردمی زنان مجمع خیرین سلامت کاشان در شهریور ماه سال96 ،‌ اولویت اصلی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بخش سلامت را ساخت و تجهیز  بیمارستان بقیة الله شهرستان بیان کرد و از بانوان خیر حوزه سلامت شهرستان از جمله فقیه و تفضلی تقدیر و تشکر نمود.

 

دکتر مهدی دوایی دکترای علوم تربیتی و کارشناس روانشناسی تربیتی نیز در ادامه این مراسم، ضمن تعریف کلمه هویت به بیان و تبیین عشق پرداخت.

 

وی، از جمله عوامل شکل گیری هویت عشق را توجه کردن افراد به یکدیگر در خانواده ها و داشتن رابطه های دو به دو اشاره کرد و گفت: پدر خانواده علاوه بر رابطه ای که به طور گرم و صمیمی با همه اعضا ی خانواده دارد؛ باید رابطه دو به دویی نیز با هر یک از اعضای خانواده دنبال کند.

 

این مشاوره خانواده، در تبیین عقل ورزی در شکل گیری هویت عشق افزود: زمانی هویت عشق در ما صورت می گیرد که این هویت با شناخت و عقل ورزی همراه باشد، رشد اخلاقی تابعی از رشد عقلانی است، یعنی هر چه انسان عقلش بیشتر شد، اخلاقیات بیشتر در رفتار او نمود پیدا می کند.

 

گفتنی است: در پایان این مراسم با حضور مشاور امور بانوان دانشگاه و همچنین معاونین توسعه مدیریت و منابع و بهداشتی  دانشگاه از بانوان منتخب حوزه های مختلف با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

 

 

 

 

ساعت : 14:19 -  روز  : سه شنبه  - 22 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :357

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: