دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

4:23:14 AM 1397 / 10 / 30
 
اخبار

نشست ستاد نوروزی دانشگاه تشکیل شد

نشست ستاد نوروزی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاونین درمان، بهداشتی و غذا و دارو، سرپرست و اعضای مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، نماینده معاونت توسعه، مدیران ستادی و بیمارستانی و کارشناسان مربوطه روز شنبه موخ 19/12/96 در سالن شهداء دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش وبدا، رئیس دانشگاه در این نشست، ضمن تأکید بر اجرای دستورالعمل نوروزی توسط کلیه واحدها، به رعایت رفاه حال همشهریان و مسافران نوروزی اشاره کرد و افزود: با توجه به رسالت دانشگاه خدمات بهداشتی درمانی باید به موقع و منظم ارائه شود.

دکتر ابراهیم کوچکی، همچنین خواستار ارسال  لیست آنکالی پزشکان در اسرع وقت به معاونت درمان شد و حضور پزشکان متخصص آنکال را بر بالین بیماران را برابر مقررات  ضروری دانست.

وی، بر رعایت تمام موارد دستورالعمل از جمله خدمات اورژانس، بازرسی از کلیه مراکز عرضه و ارائه خدمات درمانی تاکید کرد.

معاون درمان دانشگاه نیز در این نشست، ضمن قرائت دستورالعمل طرح نوروزی سال 97 به ضرورت اجرای بند به بند دستورالعمل وارسال به موقع گزارشات در سامانه های مربوطه تأکید کرد.

دکتر محمد حاجی جعفری افزود: مراکز فعال درمانی بیمارستانی، درمانگاهی، دندانپزشکی،آزمایشگاهی و تصویر برداری مانند سال های گذشته آماده ارائه خدمات به همشهریان و مسافران نوروزی هستند.

دکتر سید علیرضا مروجی معاون بهداشتی دانشگاه نیز، از پایگاه های فعال 24، 12 و 6 ساعته در طول نوروز خبر داد و افزود: نمونه گیری هایپوتیروئیدی از نوزادان در مرکز گلابچی از تاریخ 29/12/96، دوم، چهارم ودوازدهم فروردین ماه سال 97 از ساعت 8:30 صبح انجام می شود.

دکتر حمیدرضا بنفشه معاون غذا و دارو دانشگاه نیز، به ارائه گزارش از فعالیت های این معاونت پرداخت و گفت: در حوزه دارو علاوه بر داروخانه های شبانه روزی، داروخانه های ورودی شهر، نوش آباد، سفید شهر، طاهر آباد، مشکات و قمصر نیز 12 ساعت در روز  فعال می باشند.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه نیز، به لزوم اجرای بند مرتبط دستورالعمل در خصوص نحوه اطلاع رسانی اقدمات ایام نوروز اشاره نمود و افزود: فعالیت روابط عمومی دانشگاه قبل از ایام نوروز در راستای آگاهی شهروندان و مسافران عزیز از خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه و گزارش اقدامات مهم در حین و بعد از اتمام این روزها در جهت ایجاد تنویر افکار عمومی بسیار با اهمیت دانست.

حوریه زاهد، همچنین به ارسال اطلاعات و مستندات به موقع جهت کمک به اجرای بند فوق توسط این واحد تاکید کرد.

مسوول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه نیز در این جلسه، از فعالیت  پنج پایگاه شهری و 15 پایگاه جاده ای در ایام نوروز خبر داد وافزود: تیم فوریت های پزشکی آماده ارائه خدمات شبانه روزی به همشهریان ومیهمانان نوروزی است.

ساعت : 14:24 -  روز  : یکشنبه  - 20 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :332

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: