دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

12:37:02 AM 1397 / 11 / 30
 
اخبار

به مناسبت دهه فجر:

برنامه کویرنوردی دانشگاه برگزار شد

برنامه کویرنوردی با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه و سرپرست اداره رفاه کارکنان و بیش از 45 نفر از همکاران دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش وب دا، معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه در این برنامه، به لزوم انجام ورزش و تاثیر آن بر پیشگیری از بیماریها و ارتقاء سطح سلامت جسمی و روانی تاکید کرد و خواستار حضور بیشتر همکاران در راستای ارتقای هدف دانشگاه "گسترش سلامت" شد.

وی بر اهمیت تاثیر ورزش کوهنوردی بر سلامت روح و جلوگیری از بیماریهای روانی و افسردگی اشاره کرد و گفت: باید شرایطی فراهم شود تا انجام فعالیتهای ورزشی سبب افزایش روحیه و راندمان سازمان شود.

دکتر نیکزاد با اشاره به نقش مهم و مسئولیت بانوان در حیطه های اجتماعی و خانواده افزود: باید در امر ورزش کارکنان به ویژه بانوان اولویت بیشتری داده شود.

شایان ذکر است در پایان برنامه، به مناسبت ایام ا.. دهه فجر به قید قرعه به 20 نفر از شرکت کنندگان در برنامه هدایایی از سوی اداره رفاه کارکنان دانشگاه اهداء شد.

این گزارش حاکیست: این برنامه به همت گروه کوهنوردی همنورد دانشگاه به مدت 3 ساعت بعد از ظهر روز دوشنبه مورخ 16 بهمن در کویر سنبک منطقه آران وبیدگل انجام شد.

لازم به ذکر است برنامه کوهپیمایی گروه کوهنوردی همنورد دانشگاه هر هفته روز دوشنبه ساعت 15 از ستاد مرکزی دانشگاه انجام می شود.

ساعت : 10:0 -  روز  : پنج شنبه  - 19 /  11 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :310

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: