دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

12:19:02 PM 1397 / 09 / 19
 
اخبار

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه برگزار شد

 

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشکده پرستاری مامایی با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین روز سه شنبه مورخ 19/10/96 در این دانشکده برگزار شد.

 

 

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه در این مراســم، از زحمات دکتر نگین مسعودی علوی سرپرست ســابق این دانشکده تقدیر و برای دکتر محسن تقدسی آرزوی مؤفقیت نمود.

 

دکتر ابراهیم کوچکی، با اشاره به جایگاه رفیع  شغل پرستاری و مهم بودن این حرفه، در خصوص اهمیت موضوع آموزش پرستاری مراقبت در منزل سخنانی بیان داشت.

 

 وی، با اشاره به  زلزله خیز بودن کشور در مورد اهمیت تربیت دانشجو ترم آخر پرستاری برای بکارگیری در زمان بحران ، توصیه هایی را عنوان کرد.

 

دکتر کوچکی، در ادامه با تاکید به اهمیت حرفه مامایی، نیز خواستار اقدام بیشتر در مورد زایمان طبیعی توسط اساتید شد تا آمار سزارین در کشور به کمتر حد ممکن خود برسد.

 

حجت الاسلام شاه فضل مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز، با تشکر از فعالیت های دکتر مسعودی علوی  و تبریک به دکتر تقدسی، اظهار داشت: تمامی اساتید باید در تمامی کلاس ها، زمانی را صرف تدریس اخلاق حرفه ای خود نمایند.

 

دکتر همایون نادریان معاون آموزشی دانشگاه در این مراسم، ضمن تشکر از فعالیت های دکتر مسعودی علوی سرپرست سابق دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه در مورد اقدامات آموزشی دانشکده ها سخنانی را عنوان کرد و از همه مسئولین و دست اندرکاران دانشکده ها خواست تا با تعامل، بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات در هر چه بهتر شدن امور آموزشی دانشگاه اقدام نمایند.

 

این گزارش حاکیست: سرپرستان قدیم و جدید دانشکده پرستاری مامایی دانشکده در این مراسم سخنانی را ایراد کردند.

 

شــایان ذکر اســت در پایان این مراســم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از ســوی رئیس دانشگاه و مسئولین واحدهای مختلف از تلاش های دکتر نگین مسعودی علوی به عنوان سرپرست سابق این دانشکده تقدیر و تجلیل به عمل آمد و نیز حکم انتصاب دکتر محسن تقدسی قرائت و برای وی در سمت جدید آرزوی موفیت گردید.

 

 

ساعت : 13:51 -  روز  : چهار شنبه  - 20 /  10 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :793

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: