دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

6:14:51 AM 1398 / 05 / 01
 
اخبار

نشست شورای سلامت و امنیت غذایی دانشگاه برگزار شد

 

نشست شورای سلامت و امنیت غذایی با حضور رئیس دانشگاه، معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان، جمعی از مسئولین شهرستان و دانشگاه روز سه شنبه مورخ 27/09/96 در سالن شهداء ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش وب دا، دکتر حمید رضا مومنیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء، در خصوص مطالب ارائه شده، اجرای به موقع مصوبات و اقدامات مناسب دانشگاه علوم پزشکی در آموزش عمومی اصول صحیح طب سنتی و برخورد قاطع با عوامل غیر مجاز در مقوله طب سنتی و عطاری ها، خواستار همکاری همه نهادهای مربوطه در ساماندهی و نظارت بر امور مربوط به مکان های ارائه خدمات و فروشگاه های غیر مجاز در منطقه شد.

 

 دکتر ابراهیم کوچکی رئیس  دانشگاه نیز در این نشست، ضمن تبریک سالروز وحدت حوزه و دانشگاه، در خصوص ارتقاء وضعیت بهداشتی از طریق رعایت اصول بهداشت محیط، برنامه های پیشگیری از ایدز و استفاده از خدمات ارئه شده در مراکز خدمات جامع سلامت سخنانی را عنوان کرد.

 

دکتر مروجی معاون بهداشتی دانشگاه نیز، مطالبی در مورد آشنایی با برنامه های سلامت اجتماعی به عنوان عوامل تعیین کننده سلامت، برنامه پیشگیری از سرطان در دانشگاه، اجرای پروژه رادون در منطقه و برنامه کنترلی و حمایتی ایدز و مشارکت های بین بخشی در شورای سلامت را بیان نمود.

 

 

ساعت : 14:11 -  روز  : سه شنبه  - 28 /  9 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :348

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: