دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

5:53:16 PM 1396 / 12 / 05
 
اخبار

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

 

رئیس دانشگاه در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.

 

 

16آذر برای دانشگاه و دانشگاهیان و همچنین برای ملت شریف و بزرگوار ایران، واقعه‌ای مهم است که در عصر کنونی، نقش ممتازی در پیشتازی و پیشگامی جامعه دانشگاهی ما در مسیر بلند ملت شریف ایران اسلامی برای تحقق استقلال، آزادی و جمهوریت نظام داشته است و امسال که این روز تاریخی با سالروز میلاد سراسر نور پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) و فرزند عزیزش امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت مقارن شده است که این را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این تقارن مبارک موجبات همدلی و وحدت ملی را در تمامی ارکان نظام بویژه جامعه دانشگاهی کشور برای خدمت صادقانه به مردم شریف را فراهم آورد.

 

بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال، آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

 

بصیرت و موقع شناسی دانشجویان، سرمایه ای گران سنگ بوده و همواره موجب رسوایی مستکبران و فتنه گران گردیده و در 16 آذرماه سال 1332، نیز خون پاک سه شهید دانشجوی پیام آور آزادی خواهی و عزت دانشجویان مسلمان ایرانی شد.

 

اینجانب 16 آذر ماه را به عنوان نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجویان مسلمان گرامی داشته و توفیقات روزافزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

 

 

دکتر ابراهیم کوچکی

رئیس دانشگاه

16 آذرماه

ساعت : 10:22 -  روز  : پنج شنبه  - 16 /  9 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :112

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: