دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

9:58:04 PM 1398 / 03 / 03
 
اخبار

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در کاشان

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور انتخابی المپیاد ورزشی دختران دانشجو روز دوشنبه مورخ 9/5/96 در سالن تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

به گزارش وب دا، تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این دوره از مسابقات به مقام قهرمانی دست یافت و به همراه تیم‌های تهران و کاشان جواز حضور در سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر را بدست آورد.

در دیدار نهایی، میان تیم های تهران و اصفهان که ساعت ۱۰ صبح در سالن تربیت بدنی دانشگاه برگزار شد، تیم  اصفهان با برتری ۲ بر یک مقابل تیم تهران موفق به کسب قهرمانی این دوره از مسابقات شد.

به این ترتیب تیم‌های اصفهان، تهران و کاشان موفق شدند مقام‌های اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کنند.

در مجموع ۱۴ تیم از دانشگاه‌های علوم پزشکی در این دوره از مسابقات با یکدیگر رقابت کردند که از میان تیم‌های شرکت کننده ۳ تیم جواز حضور در المپیاد قهرمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی که شهریور ماه به میزبانی شهرکرد برگزار خواهد شد را کسب کردند.

در این رقابت‌ها در مجموع ۲۶بازی برگزار شد و ۹ داور این رقابت ها را داوری کردند.

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال با حضور مهدی مقدم منش سرپرست اداره ورزش قهرمانی وزارت بهداشت، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، فاطمه علیپور سرپرست فنی مسابقات فوتسال دختران، و سرپرستان و مسئولین تیم‌ها برگزار شد و از تیم‌های برتر با اهدای مدال و کاپ قهرمانی و لوح، تقدیر شد.

 

ساعت : 12:48 -  روز  : سه شنبه  - 10 /  5 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :547

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: