دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

2:28:05 PM 1397 / 03 / 07
 
اخبار

طرح تجمیع پرداخت حقوق و مزایای پرسنلی واحدهای تابعه در مدیریت امور مالی دانشگاه

مدیر امور مالی دانشگاه، از اجرای طرح تجمیع پرداخت حقوق و مزایای پرسنلی واحدهای تابعه دانشگاه در این مدیریت خبر داد.

 

به گزارش وب دا، سید محمد بهشتی در خصوص اجرای طرح تجمیع پرداخت های پرسنلی اظهار داشت: در سال های گذشته این مدیریت از روش پرداخت تن خواه به واحدهای تابعه جهت پرداخت های پرسنلی استفاده می نمود ولی در اکثر مواقع، پرداخت ها توسط واحدها به دلایل متعدد با تاخیر انجام می گردید که این موضوع خود از یک طرف موجب نارضایتی پرسنل و از طرف دیگر موجب تاخیر در پرداخت کسورات قانونی شامل بیمه، مالیات و سایر کسورات پرسنلی بابت واریز بدهی پرسنل می گردید.

 

بهشتی گفت: این مدیریت برای برطرف نمودن این مشکل از نیمه دوم سال قبل نسبت به تجمیع پرداخت ها شامل اضافه کار، تمام وقتی اعضای هیات علمی، عیدی پایان سال، حق مسکن، حق مهد کودک، سنوات و بازخرید مرخصی نیروهای قراردادی، حقوق نیروهای (تبصره 3 و 4، طرحی و غیره ) اقدام نمود.

 

مدیرامور مالی دانشگاه افزود: مرحله دوم تجمیع شامل پرداخت کارانه پرسنل و پزشکان، حق محرومیت از مطب پزشکان عمومی و سایر پرداختها نیز از ابتدای خرداد ماه سال جاری اجرا شد.

 

مدیر امور مالی دانشگاه در خصوص اجرای فرآیند مورد نظر اظهار داشت: تهیه و تنظیم لیست ها و رسیدگی اسناد مربوطه و ارسال آن جهت پرداخت به امور مالی ستاد مرکزی از وظایف امور مالی واحدهای تابعه در این زمینه می باشد.

 

وی ادامه داد: واحدهای مختلف در این طرح موظفند جهت جلوگیری از تاخیر در پرداخت پرسنل خود در زمان مقرر و تعیین شده لیست ها را به امور مالی ستاد ارسال نمایند، در غیر این صورت پرداخت مطالبات پرسنل در ماه مورد نظر به ماه های بعد منتقل خواهد شد که در این زمینه مسئولیت پاسخگویی تاخیر در پرداخت ها متوجه این مدیریت نخواهد بود.

 

بهشتی تاکید کرد: این طرح، حجم مسئولیت ها و فعالیت های امور مالی حوزه ستاد را افزایش داده ولی در راستای رضایتمندی پرسنل و اجرای تکریم ارباب رجوع با قوت ادامه خواهد یافت.

 

ساعت : 11:0 -  روز  : شنبه  - 27 /  3 / 1396 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :775

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: