دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

3:21:16 PM 1397 / 03 / 04
 
اخبار

برای دومین بار:

بیمارستان شهید بهشتی کاشان موفق به دریافت لوح برتر در دومین جشنواره برترین های سلامت مادر و نوزاد شد

مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی موفق به دریافت لوح برتر در دومین جشنواره برترین های سلامت مادر و نوزاد در برنامه ترویج زایمان طبیعی  برای دومین بار شد.

 

به گزارش وب دا، دکتر محمد حاجی جعفری با اعلام این مطلب افزود: در مراسمی تحت عنوان تقدیر از برترین های ارتقای سلامت مادر و نوزاد، در سالن اجتماعات همایش های رازی، مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی  کاشان به پاس تلاش ارزنده خود موفق به دریافت لوح برتر در دومین جشنواره برترین های سلامت مادر و نوزاد  در برنامه ترویج زایمان طبیعی شد.

 

این گزارش حاکیست: همایش تقدیر از مجریان برتر ارتقای سلامت مادر و نوزاد روز دوشنبه مورخ 16 اسفند ماه سال جاری با حضور معاون درمان، مشاور رئیس جمهور در امور بانوان، رئیس انجمن علمی مامایی ایران، رییس اداره مامایی و سایر مسوولین وزارت متبوع در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد و از برتر کشور در زمینه ترویج زایمان طبیعی و ارتقای سلامت مادر و نوزاد تقدیر به عمل آمد.

 

برپایه گزارش: در این مراسم مشاور رئیس جمهور در امور بانوان و رئیس محترم انجمن علمی مامایی ایران  و رئیس محترم اداره مامایی از غرفه دانشگاه کاشان که به همت واحد مامایی معاونت درمان و مسئولین بلوک زایمان، بخش مامایی و روابط عمومی بیمارستان بهشتی آماده شده بود بازدید به عمل آوردند.

 

 در این غرفه دستاوردهای ارتقاء سلامت مادر و نوزاد به همراه  آمار و مستندات دانشگاه و بیمارستان در قالب بنر و پوستر در معرض دید عموم قرار گرفت.

 

 

ساعت : 9:33 -  روز  : پنج شنبه  - 26 /  12 / 1395 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :306

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: