دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

11:08:06 PM 1398 / 06 / 30
 
اخبار

بازدید معاون فرماندار ویژه کاشان از مرکز قلب امام علی (ع) بیمارستان شهید بهشتی کاشان

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان از مرکز قلب امام علی (ع) مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان در روز چهار شنبه مورخ 3/7/90 بازدید کرد.

محمد رضوان نژاد در این بازدید به طور کامل از بخش های جراحی قلب باز، آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی و مراقبت های ویژه قبل و بعد از جراحی قلب دیدار کرد.

وی از نزدیک از عمل جراحی قلب باز توسط دکتر محمدصادق پورعباسی و تیم همراهش بر روی بیمار 70 ساله ای که به علت گرفتگی سه شریان اصلی قلب مورد جراحی قرار می گرفت، دیدن کرد.

مدیر بیمارستان شهید بهشتی کاشان در این بازدید گفت: مرکز قلب امام علی (ع) به صورت شبانه روزی آماده پذیرش بیماران قلبی –عروقی از استانهای همجوار بویژه قم، اصفهان و مرکزی و شهرستانهای آران و بیدگل، اردستان، نطنز، بادرود، دلیجان و محلات برای انجام اعمال جراحی قلب باز، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی می باشد.

دکتر سید احمد حسینی افزود: در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات استاندار روز دنیا اعم از مصرفی و دستگاهی برای انجام اعمال جراحی قلب باز، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی استفاده می شود و خانواده بیمار هیچ گونه استرسی برای خرید تجهیزات ندارد.

سرپرستار اتاق عمل جراحی قلب باز بیمارستان شهید بهشتی کاشان در این دیدار گفت: بخش جراحی قلب باز این بیمارستان دارای پیشرفته ترین تجهیزات مرکز جراحی قلب استان می باشد.

سید حبیب اله هاشمی با بیان ظرفیت و توانایی این مرکز برای انجام 3 عمل جراحی قلب باز در روز افزود: در حال حاضر به طور متوسط در این مرکز هر هفته 4 عمل انجام می شود.

به گفته وی، مرکز جراحی قلب باز بیمارستان شهید بهشتی کاشان توانایی انجام انواع اعمال جراحی قلب باز (کرونری، تعویض دریچه، اطفال و پیوند قلب) را داراست.

در این دیدار دکتر پهلوانی معاون بیمه خدمات درمانی شمال اصفهان، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان را همراهی می کرد.

ساعت : 12:42 -  روز  : پنج شنبه  - 14 /  7 / 1390 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :1438

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: