دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

11:23:09 PM 1398 / 06 / 30
 
اخبار

مراسم تودیع و معارفه دو تن از مدیران دانشگاه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه و مدیر بیمارستان نقوی دانشگاه ظهر شنبه مورخ 8/5/90 در سالن شهدا ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم از دکتر سید امیر مسعود فرزادفر به عنوان رئیس جدید اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه و دکتر حسین یاوری تبار به عنوان مدیر جدید بیمارستان نقوی دانشگاه معرفی و از زحمات مدیران سابق این واحدها دکتر مهدی صالحی و دکتر سید حسین مکی قدردانی شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم ضمن اظهار امیدواری برای بهره برداری از ساعات پایانی ماه شعبان المعظم گفت: امید است در پایان ماه مبارک رمضان از مرحومین باشیم و نه از محرومین.

دکتر محمدحسین اعرابی با تشکر از مدیران سابق بازرسی و بیمارستان نقوی گفت: انشاء ا... مدیران جدیدی که این مسئولیت را پذیرفته اند برنامه های خوب و مثمر ثمری برای توسعه عملکرد این واحدها داشته باشند همانطور که مدیران پیشین این واحدها با تلاش و اهتمام شایسته ای که در این راه انجام دادند، آثار خوبی از خود بر جای نهادند.

به گفته وی، مهمترین اصل در عرصه مسئولیت، رضایت مندی مردم می باشد که در راستای کسب رضای خداوند متعال قرار دارد.

وی تصریح کرد: بیمارستان نقوی مرجع و مامنی برای افراد ضعیف شهر است امیدواریم که این سبک و سیاق ادامه پیدا کند و تنوع و تحول در این بخش از جمله سیاست های دانشگاه می باشد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: دکتر یاوری تبار که از جانبازان معزز انقلاب و دارای روحیه مسئولیت پذیری بالا و تعهد کاری است انتظار می رود که ضمن تلاش برای ارتقاء و افزایش تنوع بعد درمانی بیمارستان در راستای توسعه بعد آموزشی و بهره گیری از اعضای هئیت علمی دانشگاه در این زمینه که از پتانسیل های دانشگاه می باشد تلاش نمایند.

دکتر اعرابی در پایان به مشکل نوبت دهی به بیماران که یکی از معضلات مهم بیمارستان نقوی اشاره کرد و افزود: مدیریت جدید امید است مدیریت جدید برای رفع این مشکل که تاثیر بالایی در افزایش رضایت مندی مردم دارد، تلاش نمایند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم گفت: ماه رمضان ماه افزایش تقوی است و انسان باید در پایان ماه خودش را بسنجد و توشه ای از این ماه برگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاه فضل با قرائت روایتی از حضرت محمد(ص) که می فرماید: ‹‹بعضی از روزه داران از ماه مبارک فقط گرسنگی و تشنگی را تحمل می کنند.›› افزود: ما هر روز باید خود را بسنجیم که آیا نسبت به روز قبل با تقوی تر شده ایم یا خیر؟

وی تصریح کرد: قرار گرفتن در جایگاه مسئولیت و پست های دنیوی امتحان و فرصتی است برای اینکه انسان خودش را به خدا نشان بدهد و بدینوسیله تقرب بجوید و در راه کسب رضای الهی تلاش نماید.

رئیس سابق اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه در این مراسم گفت: از اینکه فرصتی فراهم شده بود برای خدمتگزاری خوشحالم و امیدوارم که در این مدت توانسته باشم حقی را ادا کنم.

دکتر مهدی صالحی افزود:خدا را شاکرم که دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جزء دانشگاههای برتر به خاطر دارا بودن کمترین میزان شکایت بوده است.

وی در پایان از همه همکاران واحد بازرسی و مسئولین دانشگاه که در کسب این موفقیت شریک بوده اند، قدردانی کرد.

رئیس جدید اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه در این مراسم از زحمات سرپرست سابق این واحد قدردانی کرد و از همه مدیران دانشگاه خواست در ادامه راه، وی را یاری کنند.

سرپرست بیمارستان در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیر سابق بیمارستان و آرزوی موفقیت برای مدیر جدید گفت: من خود شاهد بودم که دکتر مکی اوقات زیادی از زندگی خود را صرف ارتقاءسطح خدمات بیمارستان به ویژه توسعه درمانگاهها که چشم چراغ دانشگاه هستند، می نمود .

مدیر سابق بیمارستان نقوی در این مراسم به تشریح عملکرد خود در دوران تصدی این مسئولیت پرداخت و گفت: بیمارستان نقوی در دوره حضور بنده دارای 3 دوره ذیل بوده است:

1- اواخر سال 84 تا اوایل سال 85 : مرکز پذیرش و بستری بیماران حادثه دیده به ویژه تصادفی ها و با اشغال تخت بالای 100 درصد

2- سال 85 : انتقال بخش تروما به بیمارستان شهید بهشتی و بازسازی بیمارستان نقوی

3- سال 86 : دایر نمودن درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی تشخیصی و درمانی که به طور متوسط ماهیانه به 30 هزار نفر از شهروندان کاشان و شهرهای اطراف خدمات ارائه می نمود.

مدیر جدید بیمارستان نقوی در این مراسم ضمن تشکر از زحمات دکتر حسین مکی گفت: با توجه به اینکه بیشتر افراد مراجعه کننده به درمانگاههای بیمارستان از قشر مستضعف جامعه هستند دایر نمودن، و توسعه آنها گامی در راه تحقق عدالت اجتماعی می باشد.

دکتر حسین یاوری تبار افزود: امیدوارم اینجانب نیز با همکاری مسئولین دانشگاه و همکاران بیمارستان بتوانم در ادامه کار این واحدها و توسعه آنها به نفع مردم موفق باشم.
 

ساعت : 9:44 -  روز  : دو شنبه  - 10 /  5 / 1390 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :1997

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: